Skocz do zawartości

[Gra][Fantasy][Human] Na początku był Eru...


Arcybiskup z Canterbury

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 463
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Aaron zeskoczył z konia. Wylądował dość chwiejnie ale szybko stanął pewniej. - Auć. - mruknął pod nosem. Wyciągnął z torby kawałek materiału i położył go na ziemi, po czym usiadł na nim. Spojrzał na ranę na nodze. - Eh. Nienawidzę pająków... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Dobrze więc, Rograk pierwsza warta - powiedział elf.

- Pójdę po gałęzie - dodał. Wstał i ruszył do lasu. Bezszelestnie przebiegł pewną odległość, po czym stanął i zaczął nasłuchiwać, z łukiem przygotowanym do strzału. Po kilku minutach strzała przecięła powietrze. Gwydril przeszedł kilka kroków i podniósł martwego zająca. Do reszty drużyny wrócił pół godziny później, niosąc stos gałęzi i dwa zające.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem na skalę kawałek dalej od drużyny. Rozglądając się obok mnie leżał mój warg. Powoli z torby wyciągnąłem stary zniszczony dziennik. Po czym spojrzałem na warga.

-Nie martw się bracie. Gdy skończymy te wyprawę zemścimy się za to jak nas potraktowali. Jednak na razie musimy udowodnić sobie, że nie jesteśmy tępymi potworami za jakiś się nas uważa.

Warg spojrzał na mnie, po czym oblizał wargę i położył się pod skałą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie powinieneś nadwyrężać teraz tej nogi, jeżeli pozwolisz to będę pilnowała, żebyś szybko wrócił do zdrowia - rzekłam spokojnie do Aarona. Jednak chwilę później poczułam zapach pieczonego mięsa, więc wzięłam kawałek królika i zaczęłam spożywać swoją porcję. Usiadłam blisko człowieka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...