Skocz do zawartości

Gość Nie sądzę

Recommended Posts

Gość Nie sądzę

Logiczne jest raczej, że będziemy podążać trasą, którą sobie ustaliliśmy. Jeśli nic nas nie opóźni wieczorem będziemy już daleko stąd. Lecz czuję, że lepiej by było, gdybyście trzymali broń w pogotowiu. Szczególnie przy zachodzie Słońca - oznajmiła Aremira i pojechała przed siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 370
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Wiadome  ze musimy być czujni przyjaciele bowiem On najbardziej lubi atak nocą. Mogę wam dać jak coś znowu moje naszyjniki, dzięki temu będziemy wiedzieć o niebezpieczeństwie zanim na nas spadnie -  Rzekłem

Edytowano przez Wołchw Zandi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Elfka słysząc swoje imię odwróciła swój wzrok na hobbitkę - Tak Miro? - zapytała. Jechali właśnie przez rozległe pola, a dookoła nie można było dostrzec nic, poza nimi samymi. Słońce schowało się za chmurami, jednak mimo to dzień był ciepły i przyjemny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Nie tylko ja potrafię to wytłumaczyć - odparła patrząc na Arthaela - Można także zapytać czemu my mamy próbować je zwalczyć. Odpowiedź zawsze będzie taka sama. Bo najwyraźniej to było nam przeznaczone - dodała. Pod wieczór dotarli do nietypowego miejsca, kończącego nieustanne puste pola. Z jednej strony były pagórki, a z drugiej niewielki las. Aremira zatrzymała konia - Tu przenocujemy - rzekła i zsiadła mówiąc po chwili - Zaraz wrócę - i udając się w stronę lasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Nagle zawiał chłodny wiatr. Podróżnicy mogli poczuć na sobie czyjś wzrok. Co gorsza, było czuć, że ktoś lub coś się zbliża. Nie dało się jednak określić czy jest to ktoś dobry czy zły, znajomy czy obcy. Po prostu czuć było, że ktoś ich obserwuje i z każdą sekundą jest coraz bliżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko wstałam. Odruchowo chciałam otworzyć torbę, ale się powstrzymałam. Chwyciłam leżący obok mnie łuk.

- Jak myślicie. Kto to?- szepnęłam, na tyle cicho, że mogły usłyszeć mnie tylko osoby znajdujące sie blisko mnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy tylko zeszłam z konia ucałowałam ziemie, na prawdę nienawidzę jeżdżenia na koniu! Po co to komu! Całą tracę trzęsłam się i przytulałam się do konia, bo bałam się spaść. A gdy chwilkę odpoczęłam, poczułam się obserwowana a do tego nie tylko ja! No chwili spokoju nie dadzą! Wyciągnęłam miecz z pochwy. Cokolwiek się stanie zabije go, może być to nawet sojusznik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Bliskość kogoś wydawała się coraz większa. Mira poczuła nagle ból w głowie i głos mówiący ''Znajdę cię... Wiem gdzie jesteś... Zabiję...''.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...