Skocz do zawartości

Gość Nie sądzę

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 370
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Wolałabym iść pieszo- Powiedziałam wkurzona, po chwili jedna z moich towarzyszek, Mira rzuciła się na ziemie i zaczęła krzyczeć jak opętana. 

- Co jest?- Zapytałam się siebie. 

Edytowano przez emili878
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

(Emili tylko postać Frodo poczula ból i usłyszała słowa)

Edytowano przez Elfka z Amanu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Bliskość dało się już poczuć, jednak ktoś najwyraźniej się zatrzymał. Wyglądało to, jakby chciał im dać czas na przygotowanie się do ataku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eldinera podbiegła cicho do pobliskiego krzaka. Wyjęła rozkładany topór i zaczaiła się, gotowa do ataku. 

- Atak z zaskoczenia... Idealna okazja do pokazania swoich umiejętności... - mruczała pod nosem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Niespodziewanie za Eldinerą pojawiła się czarna postać chwytając ją za ramię. Zanim ta zdążyła zareagować wyrzucona została do reszty, a z różnych stron wyszło jeszcze 7 takich postaci. Łącznie było ich osiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eldinera, gdy już stanęła na nogi krzyknęła z oburzeniem:

- to ja atakuje z zaskoczenia a nie mnie tak atakują! Jeszcze wam pokażę wy nędzne robaki! - odwróciła się na pięcie od atakujących postaci i pokazała im język. Mimo że była wściekła rozumiała powagę sytuacji i ptzygotowała się do ponownego ataku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Stwory bez najmniejszego wysiłku odepchnęły atak, wytrącając także kostur z ręki czarodzieja. Po chwili wyglądając niezwykle spokojnie stali się biali i zaatakowali z rąk ogniem w pobliskie osoby. Jeden z nich zaczął zbliżać się do Miry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaatakujecie jej! - krzyknęła w duchu Eldinera. Stojąc już za napastnikiem uderzyła go toporem, nie zadała mu jednak poważnych obrażeń. Osiągnęła natomiast to, o co jej chodziło - odciągnęła stwora od Miry. Stwór zbliżył się do krasnoludki, a ta przejechała mu po nodze toporem i odbiegła w tył, żeby odciągnąć go jeszcze dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagle poczułam tak wielki ból, że się ocknęłam. Leżałam w trawie, kurczowo trzymając łuk. Chwilę leżałam, bo niczego nie pamiętałam, ale nagle przypomniałam sobie wszystko. Wstałam. Nagle zobaczyłam czarną postać. Nie wiedziałam co robić. Wzięłam strzałę z kołczanu i naciągnęłam ją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Mimo ataków postacie nie ucierpiały. Przynajmniej na to nie wyglądało. Jedna z nich obróciła się w stronę atakującej od tyłu i odepchnęła ją. Zaraz cała ósemka wyciągnęła miecze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Obrażam się! Nie będzie tak! - oburzona do granic możliwości Eldinera zebrała się w sobie, zamachnęła się toporem i uderzyła w plecy napastnika - Hańbisz mnie kretynie! Przez ciebie wychodzę na miernotę!

Jeżeli teraz się nie uda, poddaję się. - pomyślała tak wściekła, że aż bliska płaczu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez pewien czas stałem jak oniemiały, aż w końcu się ocknąłem. - Nie no ja nie będę gorszy! - Rzuciłem się na czarną postać wyciągając półtorak. Jako, że niezbyt to przemyślałem to zadałem postaci 4 ciosy, a 2 sparowałem, jednak trzecie uderzenie potwór wykonał krótkim sztyletem i trafił mnie w lewy naramiennik. Po ciosie odskoczyłem i wymyśliłem coś. - Szybko! Spróbujcie polać ostrza olejem i podpalić, może to coś da! - po czym sam swój pomysł wykonałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Nagle z pobliskich krzaków wyskoczyła Aremira strzelając w jednego stwora ognistą strzałą. Ten zaczął się palić i uciekł - Na co czekacie? - zapytała patrząc na Mirę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...