Skocz do zawartości

[Gra] Wojna FOL - POZ [Human and Pony]


Elizabeth Eden

Recommended Posts

Kristian strzelił sobie facepalma.

- Błagam cię... od kiedy cydr w wojskowej ciężarówce? Powiedz mi to. Zadziwiasz mnie, ale dobra zacznijmy bo mnie uśmiejesz na śmierć... - Po tych słowach Combot przybrał gardę, ruszając się w lewo i prawo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Czas na... Combosy!)

 

Combot zerwał się, podbiegając do pegaza rzucił się na niego przewracając go. Gdy jego przeciwnik wstał zaczął robić ruski taniec bijąc go nogami po mordzie, do tego zrobił serie ataków rękami trafiając za każdym razem. A na wielki finał zrobił salto kopiąc w brodę pegaza, teraz Combot zaczał gnieść przeciwnika wykręcając mu kopyto (Da się coś takiego zrobić?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z głośników w sali tronowej rozszedł się prosty dźwięk.

- K.O! - Kristian lekko sie zaśmiał, salwa w korpus wiele mu nie zrobiła.

- Czyli Combot jest najbardziej OP bronią do walki wręcz jaka istnieje na tym świecie, ciekawe co zrobią takie przystosowane do używania karabinów i innych śmiercionośnych narzędzi. Co do uciekinierów mieli już na ogonie drony i transportery, najlepiej przegonić ich gdzie pieprz rośnie.

A poza tym niedługo odbędzie się konkurs pokazu najnowszych wynalazków istniejących organizacji w Polsce, Combot i jeszcze jedna zabaweczka tam będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Ta gra się zaczyna naprawdę robić pokręcona heh xD)

Spojrzałem na Michaela ze zdziwieniem w oczach. Nie wiedziałem, co powiedzieć.

-Czemu tak uważasz Michael? Ja jestem jej przyjacielem przynajmniej tak myślę. Nie wiem, bo zawsze unikałem uczuć były dla mnie niebezpieczne. Poza tym to nieważne pamiętasz naszą wycieczkę do Equestrii ona już ma na oku jakiegoś księcia i niech tak lepiej zostanie.

Edytowano przez Magus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristian przeglądał papiery, według nich pokaz najnowszej broni i urządzeń największych organizacji odbędzie się w jednym z tych trzech dni. Przygotowano już Combota i najnowszy pojazd gąsienicowy który otrzymał miano "Lądowego Pancernika", był dość wolny ale miał pancerz trudny do przebicia a uzbrojenie wystarczało aby rozwalił prawie wszystko.

Jednak trzeba zorganizować konwój który to wszystko przeniesie, o ile w przypadku tego pierwszego to nie ma problemów to z tym drugim są. A skoro pokaz będzie w Warszawie to trochę jest stąd. A Kaliningrad chce pomóc w przygotowaniach, najnowszy pojazd przybędzie na pokładzie specjalnego transportowca. Oczywiście z odpowiednią eskortą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Jak ktoś chce na przypadkowe oddelegowanie do wymiaru Potter'a na jakiś czas to zapro! Ja opisuję co tam jest. Fajne bonusy(:D). Napiszcie dlaczego akurat wy, to napiszę całą historyjkę o tym jakżeście tam trafili)

Edytowano przez Elizabeth Eden
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(ja chciałbym przypadkowe oddelegowanie do wymiaru Harrego Pottera w zabawie, bo mam bogatą wyobraźnię, więc urozmaicę zabawę, mam parę pomysłów co do tego, co będę tam robił, nie zamierzam łamać regulaminu gry i w ogóle nie mam zbyt dużo bonusów w tej grze, więc tak też chcę coś dostać)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Ja mógłbym trafić do Potterwersum, bo:

1. piszę dobre, w miarę poprawne logicznie posty,

2. znam ten świat,

3. z ostatniej wycieczki nie przywiozłem pamiątek,

4. piszę poprawnie po polsku.

Ale mi się nie chce do Potterwersum xD )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Dobra, niechaj będzie to Light)

 

Historyjka krótka, przeciążenie wymiarowe, które przypadkiem wywołały księżniczki wracając do Equestrii sprawiło, że trafiłeś naaaa.... piąty rok(według historii książki) do Hogwartu. Jak sobie poradzisz? Jak wrócisz? Co przyniesiesz? Zobaczymy....

Oczywiście na Ziemi wszyscy wiedzą o człowieku, który przypadkiem trafił do innego wymiaru.

 

Leżałeś na korytarzu. Wszystko cię bolało jak nie wiem co i w sumie nie wiedziałeś co się stało ani gdzie jesteś.

- Co tu robisz? - skrzekliwy głos wdarł się do twojego umysłu i dopiero po chwili zrozumiałeś, że nad tobą stoi Dolores Umbridge :D

 

(zasada 1 - ja w tym wymiarze jeste wszystkim. zasada 2 - nie możesz tu nikogo zabić. Możesz zostać nawet kochankiem Colina Creevey'a, ale nie zabijaj. zasada 3 - jeśli w opisie napisałam o jakimś eliksirze/książce/miotle/innym przedmiocie, ty oczywiście nie krępuj się i chowaj pod koszulę, byleby cie nie zobaczyli. Wracasz wtedy, kiedy ja będę chciała ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Znam całe uniwersum Pottera, ale myślę, że lepiej wysłać tam, kogo innego)

-Wiesz Michael myślę, że ona to sobie po prostu tak napisała żeby określić mnie, jako bliskiego przyjaciela. Stwierdziłem z pewnym siebie głosem. Istotami z książek i filmów hmm. Interesujące sam bym chętnie spotkał stworzenia z pewnego świata o ile taki istnieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...