Skocz do zawartości

[GRA] [ZAPISY] ◘The Original City .. ◘ [ SUPERNATURAL]


MoonwalkersFOREVER

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Kuchnia prosto korytarzem i na lewo, poznasz. Mnie również, mnie również. Tymczasem przedstawiam wam panią Susan Willow - rzekł. Zza rogu wyszła średniego wzrostu kobieta o bladej cerze i jasnych, niemal platynowych włosach opadających prostymi liniami na ramiona. Miała jasnoniebieskie oczy, drobny nos, wąskie usta i łagodne rysy twarzy. Wyglądała tak, jakby drobniejszy podmuch mógł zrobić jej krzywdę.

Podeszła do Kateriny i podała jej rękę, uśmiechając się lekko.

- Susan jest... - zaczął Finn.

- ... Jestem człowiekiem - dokończyła. - I bardzo miło mi was poznać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Mi również.-Kat uśmiechnęła się lekko.-A teraz przepraszam, pójdę się rozejrzeć.-Puściła rękę Susan i poszła do kuchni. Weszła do całkiem sporego pomieszczenia, które było kuchnią. Poczuła dziwny zapach. czuła alkohol ale zmieszany z krwią.-Ktoś tu zabił pijaka ?-powiedziała pod nosem sama do siebie.-Zajrzała do górnej szafki. Stały tam butelki z whisky zmieszane z krwią. Przechyliła lekko głowę na bok i wzięła butelkę do ręki.-Hm.-Wyjęła szklankę z pierwszej lepszej szafki i nalała trochę do środka. Wzięła mały ostrożny łyk.-Kto by pomyślał, że alkohol i krew dają dobre połączenie..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Mnie również miło poznać - powiedziała Susan.

 

 

Pod domem stała postać. Mężczyzna w bluzie, kaptur zasłaniał mu twarz. Jedna była rzecz charaktrystyczna - jego dłonie nie miały przeciwstawnych palców, a w ich miejscach były tylko blizny.

 

Kilkadziesiąt metrów dalej stała jszcze jedna postać. W cieniu stała, pozostając niezauważoną przez nikogo. Uśmiechała się nieprzyjmnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...