Skocz do zawartości

[GRA] [ZAPISY] ◘The Original City .. ◘ [ SUPERNATURAL]


MoonwalkersFOREVER

Recommended Posts

Podróżnicy skandowali dalej nagle przestali. Utworzyli zaklęcie dzięki, któremu nikt nie mógł wejść i wyjść z domu. Po chwili wokół domu pojawił się okrąg z ognia. Podróżnicy zaczęli skandować głośniej. Ogień nadal był w idealnym kręgu i co 3 słowo unosił się wyżej i tworzył słup. Nikt nie mógł  stamtąd wyjść.

 

((Kat na razie sobie poleży bo jestem zajęta podróżnikami xdd))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Lee spojrzał na słup. - Żałosne... Moja armia pojawi się tam gdzie chcę. - stwierdził spokojnie. W świetlistym słupie pojawił się demon w białym garniturze z maską ukrywającą jego twarz. W rękach trzymał twa krótkie mieczyki. Przyglądał się pustym wzrokiem podróżnikom a potem bezdźwięcznie zaczął ich zabijać. - A oto i Oberon... - po chwili pojawiła się jeszcze pokojówka z różowymi włosami i błękitnymi oczami bez wyrazu. W ręku trzymała włócznie i po chwili dołączyła w rzezi do Oberona. - A to jest Ophelia... - zaśmiał się i wyciągnął kanapę pod drzwi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podróżnicy przestali skandować.-Wszyscy zgodnie przestali mówić i ściagnęli pierścienie z palcy. Wszyscy podróżnicy zaczęli się palić. Nagle Finn i Kat się jakby obudzili. Kat krzyknęła z bólu tak samo jak Finn. Chwilę później przestali krzyczeć i oboje w tym samym momencie zamknęli oczy zaraz potem otworzyli je były puste.-Klątwa podróżników została dokonana.-Powiedzieli oboje.

 

KLĄTWA PODRÓŻNIKÓW: Używają klątwy wtedy kiedy chcą kogoś tak jakby ,,zrzucić na niego tkz. nieszczęście". W tym przypadku podróżnicy przeklnęli dom i wszystkie wampiry obecne w nim.


Kat ocknęła się. Szybko wstała i rozejrzała się.-Widzę, że coś mnie ominęło.-powiedziała cały czas się rozglądając.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokojówka i mężczyzna wbiegli do domu. - Paniczu. Nie zabiliśmy wszystkich ale i tak klątwa jest znacznie osłabiona. Czy zechce panicz wykonać telefon do Króla Paymona? - powiedziała pustym głosem pokojówka. Mężczyzna tylko się ukłonił i zniknął. Lee spojrzał na Kat. - Eh... Ophelia przygotuj D-421 ca. - powiedział tylko na co pokojówka narysowała na ziemi krąg. W środku kręgu stanął wąż który spalił się ukazując wiedźmę. - Siemka... - do kończyn Anastasi przyczepiły się łańcuchy uniemożliwiające jej ruch. - Powiedz proszę. Jaki to typ klątwy? 

Edytowano przez Ojciec Dyktator
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Jestem podróżniczką !-powiedziała Anastasia.-Ty i twoi przyjaciele załamaliście rytm w naturze. Niklaus był pierwotnym, który utrzymywał wszystko w stałym rytmie. Teraz my podróżnicy jesteśmy odpowiedzialni do znalezienia innego wyjścia. Do tego potrzebujemy krwi Panny Iwanow i Pana O'Conella. Ponieważ zaatakowaliście nas musieliśmy się bronić i rzucić klątwe na nich oboje.-mówiła stanowczo i spokojnie.-Tylko podróżnik może ją zdjąć. W sumie.. Mogę ją zdjąć, ale potrzebuje ich krwi.

Edytowano przez MoonwalkersFOREVER
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- A ten Niklaus to ten szwab tak? Klaus znaczy się? Zabiłem go, bo zabijam kogo chcę... A tak w ogóle, to Paymon da radę ściągnąć klątwę ale nie będę tu fatygować mojego szefa... Powiedzmy że dostarczę ci ich krew a ty ich zabijesz... Wtedy przejdę się do domu zabiorę ich ze sobą a ciebie zostawię... Zgoda? - zapytał spokojnie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Zgoda zatem. Ophelia. - powiedział tylko na co pokojówka pobiegła do pokoju Finna, po kilku sekundach wróciła z fiolką. Podeszła do Kat i wzięła też trochę jej krwi, rana od razu się zabliźniła i zniknęła. Łańcuchy spadły z kończyń Anastasi, Ophelia podała jej fiolki i stanęła pod ściną z włócznią. - Aha, i nie uciekniesz przede mną. Więc nie musisz próbować... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anastasia wzięła obie fiolki. Powiedziała kilka słów i na środku pokoju rozbłysnął ogień. Krew wylała do ognia i zaczęła cicho skandować zaklęcie. Po chwili ognisko zgasło.-Niestety tylko Katerina ma sobowtóra. -Anastasia zamknęła oczy.-Jest w.. Atlancie. Nazywa się Rebekah Dowell.-Otworzyła oczy.-Skończone. Sobowtór połączony jest więzami krwi. Rytm został przywrócony. Nie wiem z jakich powodów, ale Finn nie ma sobowtóra. Pozostaje ostatnia kwestia. Katerina musi zabić swojego sobowtóra..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...