Skocz do zawartości

[GRA] [ZAPISY] ◘The Original City .. ◘ [ SUPERNATURAL]


MoonwalkersFOREVER

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

((Dobrze że idę na psychologię to może zrozumiem dlaczego... A Blutsauger oznacza pijawkę bądź wampira. Mi chodziło o wampira.))

Lee obudził się następnego ranka, przetarł oczy ręką i postarał się jak najdelikatniej puścić Kat. Po paru sekundach udało mu się, zabrał kilka ubrań i poszedł do łazienki się przebrać. Tym razem miał białą koszulkę (o zgrozo on ma białe ubranie...) z jakimś nadrukiem po islandzku. Spojrzał na Kat, po chwili zwrócił wzrok na okno i zamyślił się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kat wstała  i podeszła do Lee. Położyła mu swoje ręce na jego ramionach i spojrzała w oczy..- Cokolwiek się stanie, masz myśleć pozytywnie. To zawsze jest najlepsze wyjście. Nie można cały czas obstawiać najgorszego scenariusza. Po za tym.. dopiero się obudziłam, jestem w dobrym humorze.. Nie chcę zaczynać dnia od zmartwień.-Powiedziała powoli i nadal patrzyła mu w oczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kat nic nie odpowiedziała. Doszli do komendy policji. Kat podeszła do policjanta. Pochyliła się nad nimi spojrzała głęboko w jego oczy. Całą uwage skupiła na dostaniu się do jego umysłu.-Czy znasz kobiete o imieniu Rebekah Dowell ?- mówiła prawie szeptem.

-Tak. To barmanka w barze Lost Soul. Znajdziesz ją pewnie tam.-odpowiedział bez zawahańa wpatrując się w duże czarne oczy Kat.

-Zapomnisz o tej rozmowie i o tym,że kiedykolwiek mnie widziałeś..-Powiedziała szybko i odeszła. Podeszła do Lee i otworzyła drzwi.-Idziemy do baru..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...