Skocz do zawartości

[GRA] [ZAPISY] ◘The Original City .. ◘ [ SUPERNATURAL]


MoonwalkersFOREVER

Recommended Posts

-Wejdźmy razem. To przecież nie ma różnicy.-Doszli do baru Kat weszła do środka. Od razu za barem zobqczyła barmankę,która wyglądała tak samo jak ona. Różniły się ttylko włosami. Kat miała grube ciemno brązowe loki, a Rebekah proste blond włosy.

((Z góry pirzepraszam za pioswnie ale na telefonie.. do tego zlagowanym jest ciężko..))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Kiepsko byś wyglądała w blond włosach. - szepnął, - ale i tak jesteś ładniejsza, ona ma mniej kształtną kość policzkową i delikatny garb na nosie. I lekko krzywy łuk brwiowy. Ty za to jesteś doskonała. - szepnął z uśmiechem siadając przy barze. - Krwawą Marry raz. - powiedział do barmanki spokojnie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zapukał do drzwi. Kat poszła otworzyć.To była ona. Kobieta z baru.

-Jak mam się do ciebie zwracać ? Katheriene Mikealson czy może Katerina Iwanow ?

-Kim jesteś ?-zapytała zdezorientowana Kat.

-Jestem Nadia Iwanow.. A ty jesteś moją matką..

-Nadia nie żyje.. nie żyyje od kiedy ją urodziłam ..- Kat zaczęła przecząco kręcić głową. Potykała się o przedmioty. Serce zaczęło jej szybciej bić.

Edytowano przez MoonwalkersFOREVER
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lee przekręcił głowę na bok i zrobił wtf. - Wait a sec, to jest twoja córka? Aha. Siemka, jestem Marshall Lee. Jednak me prawdziwe imię to Hesperus, wspaniały Earl i Przywódca piekła... - wypowiedział całą formułkę i skłonił się lekko. - Miło mi. - dodał z uśmiechem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Moja córka nie żyje od ponad pięciuset lat ! Wygnali mnie za przyniesienie chańby rodzinie a gdy kilka miesięcy później wróciłam cała rodzina rodzina była wymordowana przez Klausa a ciebie nie znalazłam..

-Trevor mi pomógł. zabrał mnie z tamtąd i zamienił w wampira. Od tamtej pory cię szukałam.

-Powiedziała stanowczo Nadia. Kat zaczęła płakać i przytuliła się do córki.-Myślalałam, że jesteś martwa..

-Bo w teorii jestem.-powiedziała wesoło Nadia.-Myślałam że już cie nigdy nie znajdę ale natrafiłam na śladbmorderczynibz Nowego Orleanu i.. szukałam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lee usiadł na łóżku, założył nogę nogę i skrzyżował ręce na klatce piersiowej. Przyglądał się obu wampirzycą. Po chwili wyciągnął telefon, napisał SMS-a i ponownie schował telefon. - Hm, to ci dopiero... - szepnął pod nosem wciąż przyglądając się sytuacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Raczej ta zakochana w sobie wampirzyca nie przyjechała mnie szukać..

-Nadia ! Podobno tyle czasu mnie szukałaś. Więc znalazłaś mnie po to żeby mi udowodnić jaka jestem beznadziejna ?

-Z tych powodów też. Ale podczasvgdy ty bawiłaś się w Bowym Orleanie ja szukałam cie przez cały czas. Przez ten caly czas nie pomyslałaś o mnie ani razu !

Myślałamże nie żyjesz !

-Ponieważ nawet nie próbowałaś tego sprawdzić !!

-Nadia.. ja.. ja cie naprawde kocham. Jak matka córke.. Ale to dzieje sie za szybko..

-Przyjde jutro poukładaj to sobie.-powiedziała szybko i znikła.

Edytowano przez MoonwalkersFOREVER
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Po co miałam ci to mówić.. Miałam tylko 17 lat.. Do tego Nadia nie była chłopcem tak jak chcieli rodzice. Schańbiłam ich i mnie wygnali.Kilklat później jako wampir wróciłam po Nadie do wioski. Ale wszyscy byli zamordowani przez Klausa. O tym też nie słyszałeś. Po tym jak ja uciekłam Klaus przyszedł do wioski i zabił ich.. wymordował moją całą rodzine.-Kat patrzyła się w podłoge.-Nie wierze.. jak w takiej sytuacji moge mówić o sobie.-Schowała twarz w dłoniach.

Edytowano przez MoonwalkersFOREVER
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lee przytulił Kat. - No nie przesadzaj. Nie jesteś egoistyczna, każdy czasem musi pomyśleć o sobie. No i nieważne czy byłabyś egoistką czy nie, ja i tak cie kocham. - powiedział puszczając Kat. Po chwili uśmiechnął się. - Więc nie martw się. Uśmiechnij się. - powiedział rytmicznie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...