Skocz do zawartości

[GRA] [ZAPISY] ◘The Original City .. ◘ [ SUPERNATURAL]


MoonwalkersFOREVER

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-Oczywiście. Najlepsze wakacje są przy szukaniu sobowtóra i zamordowaniu go..-Powiedziała ironicznie. Kilka minut później byli już na lotnisku. Kat wysiadła kupić bilety. Po chwili wróciła i zaczęła wypakowywać bagaże.

Wyciągnęła wszystkie walizki i zaniosła je do samolotu po czym wróciła do Lee.-Chodź. idziemy.-Powiedziała uśmiechając się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kat westchnęła.-Przeżyliśmy dwukrotny atak mojego ex.. Atak grupy podróżników.. Moje opętanie i zanik pamięci.. Przeżyjemy wszystko. Nie martwię się. Po za tym jest tylko jedna Kaerina i niestety Rebekah będzie musiała ustąpić. A zabijanie to .. to po prostu selekcja naturalna. Jestem łowcą. Zabijam.-Powiedziała cicho. Uśmiechnęła się lekko i spojrzała na Lee.-Niczego się już nie boje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lee uśmiechnął się. - Skoro tak, to ja sobie zrobię popcorn, walka kobiet zawsze jest ciekawa. - powiedział i wyszczerzył zęby. Po chwili pocałował Kat. Po chwili odsunął głowę. - Do dobrze że się nie boisz. Bo przy mnie może być jeszcze ciekawiej. - powiedział i uśmiechnął się lekko. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- A kto wie czy ona nie jest wampirem? - zapytał. - No i wiesz, przy mnie może być ciekawiej bo jako demon mam informacje które ktoś może chcieć, co z kolei oznaczało by albo więcej walki, albo możemy poszukać skarbów. Na innych planetach... - powiedział lekko rozbawiony. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...