Skocz do zawartości

[GRA] [ZAPISY] ◘The Original City .. ◘ [ SUPERNATURAL]


MoonwalkersFOREVER

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Powiem szczerze, moja pierwsza miłość... - powiedział.- Ale to źle brzmi... W każdym bądź razie taka wiedźma która jest nieśmiertelna. Chciała mnie zabić bo moje serce, jako część ciała, jest użyteczny jako składnik alchemiczny do stworzenia mikstury która pozwala kontrolować Arhema, demona który zniszczy świat. Tak z grubsza. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lee zamknął drzwi do pokoju i usiadł na łóżku. - Może i nie znam się bardzo ale mam wrażenie że ona cie nie nienawidzi... Ale jednak może czuć niechęć i smutek z powodu tego że wychowała się bez matki. Ale raczej nie czuje nienawiści. - stwierdził kładąc się podkładając ręce pod głowę i patrząc w sufit. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Cóż, ja nie mam matki, nie jestem bratem Lucyfera ponieważ mamy wspólnych rodziców a dlatego że bóg stworzył mnie na jego wzór, dał mi inny wygląd i charakter, ale moc miała być taka sama, oczywiście też się zbuntowałem i puf, highway to hell... - powiedział lekko zamyślony. - Ale jak na standardy nieśmiertelnych to jesteś dość młoda, ja jestem jeszcze młody dorosły a ty nastolatka. - zażartował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...