Skocz do zawartości

[GRA] [ZAPISY] ◘The Original City .. ◘ [ SUPERNATURAL]


MoonwalkersFOREVER

Recommended Posts

-Kiedy miałam 20 lat Trevor mnie przemienił. Jestem też od urodzenia podróżniczką. Trevor opowiedział mi historię Kateriny i zdecydowałam, że chce jej szukać. Żeby się nie narażać przechodziłam z ciała do ciała innych ludzi. Natrafiłam na trop Kateriny, aż pewnego dnia zobaczyłam was w barze..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Cóż, demony zarówno się rodzą jak i stają się nimi. Ja jestem jednym z tych które spadły z nieba i zostały demonem. Jestem swego rodzaju kopią Lucyfera, zostałem stworzony prze boga jako tak samo silny Archanioł, ale jestem słabszy i również się sprzeciwiłem. Około tysiąc dwieście lat temu upadłem z nieba na ziemię. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Przyzwyczajenie ;d Sorki *Nadia))

-Złość, rozczarowanie, ale chyba też troska. Pomimo tego co zrobiła i tak dalej jest moją matką. Jest samolubna,egoistyczna,impulsywna i z tego co pamiętam zakłamana. Ale nie dziwię się.. przez to wszystko co przeszła. Cieszę się, że się zmienia. Jednak gdy trzeba uciekać nie można dbać o innych. Myślisz wtedy tylko o sobie i o tym, żeby przetrwać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ta trochę o tym wiem... zarówno o tym jaka była, w sumie dość niedawno temu, i o tym co dzieje się gdy się ucieka. Jednak świat wygląda inaczej gdy patrzysz nań przez pryzmat strachu, kiedy przestajesz się bać czujesz się inaczej... Ale dobrze że nie czujesz nienawiści. Nienawiść niszczy... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kat stanęła za nimi.-Na moje szczęście nie wpadłam.-powiedziała.--Nadia obróciła się.-Gdzie byłaś ?-zapytała.

-Po informację. Okazało się, że wiedźma jest tak potężna poprzez zabijanie każdego sobowtóra z linii Amary, że nawet samemu władcy wszechświata obecnego tutaj-Spojrzała taktownie na Lee.-Byłoby ciężko ją pokonać. I istnieją dwa wyjścia z tej sytuacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Albo sama się zabiję.-Nadia popatrzyła na nią ostro.-Albo .. Znajdziemy pochówek Silasa i znajdziemy antidotum na wampiryzm.. Bo z tego co przed chwilą się dowiedziałam.. To przeznaczenie chciało, aby każdy z sobowtórów było nadnaturalne. Czyli Rebekah niedługo też stała by się wampirem. Jeżeli będę człowiekiem nie będę jej już potrzebna. Plus.. dowiedziałam się, że nie zabija ich tylko dla zemsty właśnie dzięki krwi sobowtórów jest coraz silniejsza.. Do tego wszystkiego dochodzą jakieś mroczne rytuały itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...