Skocz do zawartości

[GRA] [ZAPISY] ◘The Original City .. ◘ [ SUPERNATURAL]


MoonwalkersFOREVER

Recommended Posts

((I prawidłowo.))

Lee zasnął chwilę później z uśmiechem na ustach. 

Następnego ranka obudził się dość wcześnie. Przetarł oczy i spojrzał na Kat i uśmiechnął się pod nosem ale nie wyszedł. 

((A co tam walnę next day od razu bo i tak chyba fabuła na tę noc poszła do przodu.))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Ostatnio tak dobrze spało mi się u Finna we Francji. - stwierdził. - Idę się wykąpać. - powiedział wstając i kierując się z kilkoma ubraniami do łazienki. Po około piętnastu minutach wyszedł ubrany w jasne jeansy i białą koszulkę z nadrukiem. - Ok. Wiesz kiedy Nadia ma przyjść? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kat usłyszała pukanie do drzwi.-Chyba to będzie zbyteczne.-powiedziała ruszając w stronę drzwi. Otworzyła je i zobaczyła Nadie. Uśmiechnęła się.

-Hej..-powiedziała Kat.

-Cześć. Więc.. o co chodzi ?

-Usiądź.-powiedziała uprzejmie Kat pokazując palcem na łóżko.--- Nadia usiadła posłusznie.-Czy wiesz kto jest twoim ojcem ?-zapytała prosto z mostu.

-Tak.-powiedziała cicho Nadia.

-W takim razie kim on jest ?

- Nie pamiętasz mojego ojca ?!-zapytała oburzona Nadia.

-To było pięćset lat temu.. Nie pamiętam. Ale w każdym razie kim on jest ?-zapytała lekko poirytowana Kat.

-To przecież Trevor.-Odpowiedziała w końcu Nadia. Kat spadł kamień z serca. Odetchnęła z ulgą.

Edytowano przez MoonwalkersFOREVER
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Podróżnik z, którym rodzice chcieli mnie ożenić.-powiedziała szybko Kat. Przeniosła wzrok z powrotem na Nadie.-Utrzymujesz jeszcze z nim kontakt ?-zapytała.

-Czasem się widujemy pomagał mi cię odnaleźć.-odpowiedziała Nadia.

-A kto cię przemienił w wampira.-spytała ciekawie Katerina.

-Przyjaciel Trevora. Niklaus.-powiedziała z uśmiechem.-On powiedział mi gdzie cię szukać, podobno się znaliście..-dodała Nadia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...