Skocz do zawartości

[GRA] [ZAPISY] ◘The Original City .. ◘ [ SUPERNATURAL]


MoonwalkersFOREVER

Recommended Posts

Kat odsunęła się od Lee i usiadła.-Nie spałam z Klausem.-powiedziała stanowczo z lekkimi wyrzutami.-Ja.. nie wiem. Nie pamiętam. Nie spałam z nim. Przynajmniej nie pamiętam. On nie może być jej ojcem.. Nadia musiałaby być też hybrydą..-Przez głowę przeleciała jej myśl, że to może Klaus jest ojcem Nadii ale szybko odrzuciła tę myśl.-Nie wiem.. To może być Trevor. Albo.. nie wiem. Nawet jeśli Nadia jest hybrydą to w takim razie przy jej porodzie umarłabym. To nie możliwe. Ktoś musiałby podać mi wtedy coś w rodzaju znieczulenia.-Kat pokręciła głową.-Jak możesz sugerować, że Nadia to dziecko Klausa ?!-Wyrwało jej się. Nagle przez głowę przeleciało jej tysiące myśli i stanęło na jednej. Musiała się dowiedzieć kto jest ojcem. Jeżeli tego nie zrobi poczucie winy będzie ją dręczyć przez wieki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1.5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Oparłem swą wiedzę na tym że wiedziałem że byłaś zaręczona z Klausem... Nie sugerowałem nic. Ale skoro sama nie wiesz  to pewnie chcesz się dowiedzieć. Mogę spróbować znaleźć coś w spisie żywotów w bibliotece Piekła ale nie wiem czy to pomoże... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Przemyślałaśvjuż wszystko ?-Zapytała Nadia przez telefon.

-Tak. Czy możemy się jutro spotkać ? Mam ważną sprawe.

-Mhm. Przyjde jutro do motelu.

-Cześć.-Kat rozłączyła się i stanęła w drzwiach od pokoju.-Nadia.-Powiedziała tylko.

Edytowano przez MoonwalkersFOREVER
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...