Skocz do zawartości

Historia na krańcu czasu [gra][human and pony][fantasy]


Mephisto The Undying

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 175
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Maltasar westchnął słysząc wypowiedź Alin. - Dobrze by było byście nie zabili siebie nawzajem... Bo jeżeli to zrobicie to cały wszechświat zniknie... Waszym zadaniem jest. Zgadliście. Uratowanie świata... Pewna istota złamała prawo świata. Zachwiała czasem oraz przestrzenią. Wy musicie go powstrzymać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Możliwe - odparła spokojnie - Lub po prostu osoba, której nie chcesz poznać. - dodała, a następnie słysząc słowa Maltasara rzekła - A czemu my mamy to zrobić?

Edytowano przez Elfka z Amanu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maltasar spojrzał na grupę. Uśmiechnął się. - Żaden z was nigdy nie widział magii co nie? To pomyślcie sobie że istota którą należy pokonać panuje nad magią wymiarów. Zabicie go nie będzie takie proste jak się zdaję. Najsampierw musicie znaleźć kryształy wymiaru i czasu. Czyli mniej więcej poskaczecie po innych światach. - powiedział miłym tonem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Bo zgubiłem mój miecz półtorak boga czasu +9 i nie mam itemków. Język XXII wieku... Nie mogę ingerować bezpośrednio w światy. Jeżeli bym spróbował stało by się to samo jakbym nic nie zrobił. To sobie zebrałem was i was wysyłam na misję. - powiedział z uśmiechem. - Och. Każda twoja decyzja tworzy nowy świat w którym podejmujesz inną. Teraz pomyśl że istot we wszechświecie jest ponad gogolplex... 

Edytowano przez Ojciec Dyktator
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...