Skocz do zawartości

People and Other.. [Gra] [Zapisy] [Supernatural]


MoonwalkersFOREVER

Recommended Posts

Jesteś człowiekiem to pewne. Ale innym, niż wszyscy. Dlaczego ? Masz tak jakby dwa oblicza. Jedno łagodne i spokojne, a drugie nieco złośliwe i archaiczne.  To drugie pojawia się nie spodziewanie. Masz jednak dar do rozpoznawania innych.. hmm.. tkz. ,,The other". Po za drugą osobowością jesteś zwykłym człowiekiem w wieku 16 lat uczącym się w liceum. 
 
Kilka potrzebnych informacji:

1.Musisz wybrać sobie 3 cechy, która ma twoja druga osobowość.


2.Masz 16 lat bez wyjątków.
3.Musisz uważać na swoje drugie ,,ja" więc lepiej trzymaj się z innymi ,,the others" żeby cię pilnowali.
4.Jeśli jesteś w bardzo nie odpowiednim miejscu i chcesz żeby twoja druga osobowość się uspokoiła musisz mieć przy sobie kilka liści Melisy. Można zrobić z nich perfumy, nasączyć materiałowe bransoletki, zrobić krem do ciała albo przerobić na sok z liści Melisy. To już twój wybór ! :)

5.Akcja rozgrywa się w Australii ^^

 

Zasady !

1. Nie łamiemy czwartej ściany !


2. Ortografia ! Człeku Ortografia !
3.Proszę bez przeklinania. Oczywiście głowy nie urwę za ,,Cholerę" lub przekleństwo w innym języku ;D
4.Proszę o szanowanie innych !!
5.Nie piszemy kolorem !

 

Jak powinno wyglądać zgłoszenie ! :

ZGŁOSZENIE:


1.Imię

2.Nazwisko
((wiek nie potrzebny, przecież wszyscy mamy 16))
3.Wygląd (Może być zdjęcie ;D)
4.Charakter pierwszej osobowości.
5.Charakter drugiej osobowości.

 

Moja postać:

1.Nadia

2.Russel

3.Wygląd : ---> tumblr_movbrja2821s3jxvdo1_500.jpg

 Duże niebieskie oczy, jasno różowe włosy,szczupła. Zdjęcie u góry ^-^

 

4. Miła,Trochę sarkastyczna, Ma poczucie humoru i uwielbia słuchać muzyki ;>

5.Złośliwa, agresywna i lubi rozwalać przedmioty ;oo (Kompletne przeciwieństwo xdd)

 

 

                                                           ZAPRASZAM DO GRY !

 

 

 

 
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 215
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

A co. Pobawię się.

 

1.Imię: Lawrence. Jego druga osobowość przedstawia się imieniem Legion

2.Nazwisko: Mundy. (Lawrence Mundy to imię Snajpera z TF2)

3. Wygląd: Ma około 196 cm wzrostu i zielone oczy. 

 8bccb9a45ba8a0812d8246e8c98ef9b1.jpg(Nie zawsze nosi te wszystkie sygnety. Wisiorek który ma na szyi to też kostka do gry na gitarze) 

4.Charakter pierwszej osobowości: wesoły, czasami ironiczny, na ogół miły i pozytywnie nastawiony do życia. Często śpiewa, głównie power i heavy metal. Często zachowuje się jak by próbował podrywać. Jest leworęczny.
5.Charakter drugiej osobowości: Trudno określić. Sprawia wrażenie jakby nie odczuwał emocji jest jednak chamski, sadystyczny i bezwzględny. To przez niego Lawrence ma tatuaże. 

Edytowano przez Ojciec Dyktator
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Damian

Nazwisko: Black

Wygląd: Prawie 2 metry wysokości, kwadratowa szczęka, białe, ułożone włosy, niebieski oczy, nosi rogowe okulary.

Charakter pierwszej osoby: Samotnik, oczytany, zawsze stroni od ludzi, ma dobre maniery, miewa napady depresji, ale rzadko

Charakter drugiej osoby: Rockman, uwielbia taniec Breakdance, czasami też Metal, na imprezach podrywacz, zna się na rwaniu dziewczyn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię: Grim

Nazwisko: Deane

Wygląd: Ciemnobrązowe, kręcone włosy opadające na ramiona, szare oczy, średniego wzrostu.

Charakter 1: Miła osoba względnie przejmująca się losem innych. Naprawdę postać bez uczuć, która próbuje dostosować się do otoczenia i nie odstawać od normy.

Charakter 2: Na zewnątrz chłodna i bezuczuciowa, w rzeczywistości wrażliwa i ciepła, do każdego kto ją pozna podchodzi z sercem na dłoni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budzik Lawrenca zaczął odgrywać Amon Amarth. Jako iż to głośna muzyka wstał dość szybko. Pierwsze co zrobił do wyłączył budzik, potem poszedł szybko do łazienki. Przeczesał włosy i zrobił to co każdy robi rano. Przebrał się w, jeansy, trampki, czarną koszulkę z logiem Amon Amarth, założył wisiorek, pieszczotę, zabrał plecak. Trochę pieniędzy. Pożegnał się z rodzicami i wyszedł, po drodze do szkoły kupił sobie jeszcze śniadanie. Potem ruszył do szkoły nucąc Dance of the Death Iron Maiden przy okazji zakładając okulary przeciwsłoneczne.

 

 

((Akcja dzieje się w Sydney? Sydney jest boskie!)) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zszedłem ze swojego motoru i spojrzałem na swoją nową szkołę. Wiedziałem, że od teraz będę się tu uczył, chociaż w Adelaide miałem się i tak dobrze. Wyprowadzka sporo zmieniła, jednak nie przejmowałem się i wszedłem do środka. Idąc czytałem książkę, ale umiałem skoncentrować się jednocześnie na tym, gdzie idę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Niech będzie Sedney *o*))

Nadia doszła do szkoły. Miała na sobie neonowo-żółte trampki,jeansy rurki, czerwoną koszulę w kratę i uczesane w kucyk różowe włosy. No i oczywiście bransoletkę nasączoną Melisą, żeby jakoś się kontrolować. Stanęła przed wysokim budynkiem.-Zaczynamy-Westchnęła cicho i weszła do szkoły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię : Cassidy 

nazwisko : Forest 

wygląd : długie brązowe włosy i fioletowe oczy.

charakter 1 : szalona, przyjacielska, pomysłowa. 

charakter 2 : energiczna, chamska, złośliwa/denerwująca . 

Edytowano przez Wilczyca Cassidy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...