Skocz do zawartości

People and Other.. [Gra] [Zapisy] [Supernatural]


MoonwalkersFOREVER

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 215
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

((Ale ty nie masz żadnych złych cech ;d Charakter drugi powinien być nie do ogarnięcia xdd))

-Hm ?-Zapytała Nadia.

(ale kiedy nr. 2 nie jest ogarnięta, ale jak ma być zła to zaraz dam xd ) 

Cassidy wpakowała plecak do szafki, usiadła na ławce i zaczęła coś nucić . W ogół niej nie było nikogo znajomego, dziwne uczucie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedziałam na ławce wyciągając drugie śniadanie i przyglądając się jabłku. 

- Eh...chleb i jedno jabłko, wybieram jabłko . Ale dziwnie się czuje, nikogo nie znam, ale czuję, że są jednym z moich, jednak wolę na razie ukryć swoje ,,ja" nie chcę potem nie wiadomo jakich problemów z nowymi znajomościami. - Odłożyłam jabłko i wyjęłam szkicownik, na którym zaczęłam rysować dziewczynę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechcący usłyszałam rozmowę osób obok, podeszłam nieśmiało. 

- Em.. cześć - powiedziałam odkrywając jedno oko zza grzywki - Przypadkiem słyszałam coś o drugiej osobowości... przypadkiem....No więc to na prawdę istnieje ? 

Udawałam, że nic nie wiem na ten temat, ale byłam jedną z nich.  

- Aha..jestem Cassidy Forest - podałam rękę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- A ja jestem Cassidy! - Powiedziałam już z większym uśmiechem na twarzy - Uwielbiam znajomości! Radzę wam trochę uważać, bo gryzę, no dobra nie gryzę, ale moja druga osobowość może wkurzać, tak jak pewnie inni, rozumiem , że nie umiecie się opanować, ale nie niszczcie ciastek :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

((Można jeszcze dołączyć?))

Imię i nazwisko: Xara Powers

Wygląd: 

D51IIQi.jpg

Chuda dziewczyna o wzroście około 160 - 170 cm. Czasami zakrywa swoje lewe oko. Zazwyczaj chodzi z włosami spiętymi w dwie kitki. 

Charakter 1: Nieśmiała, miła, przyjacielska, nie cierpi patrzeć na cierpienie bliskich jej osób, jest gotowa poświęcić swoje życie, dla dobra innych, ma arystokratyczne maniery. 

Charakter 2: Chamska, sarkastyczna, mówi wszystko bez zastanowienia, kiedy ktoś ją zdenerwuje, ta daje tej osobie z kopa w twarz, arogancka, leniwa, złośliwa.

Edytowano przez MaLinka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xara wstała niechętnie. Spojrzała na zegarek. - CO?! Już ta godzina? - krzyknęła spanikowana. Ubrała się i szybko zjadła śniadanie. Zawsze popijała je herbatą z melisy, ale dziś zapomniała. Dodatkowo zapomniała założyć łańcuszek, w którym też był listek owej rośliny. Dobiegła do szkoły dość szybko. Niestety ktoś zamkną tuż przed nią drzwi do szkoły, przez uderzyła w nie. - Co to za głupek? Nie widział, że biegnę? - spytała się sama siebie, po czym otworzyła drzwi i weszła do szkoły. Nie wiedziała gdzie się podziać. Nie była najlepsza w przystosowywaniu się do nowego otoczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wiecie co. Ja chyba się jeszcze przejdę. Chce poznać tą szkołę. - powiedział miłym tonem i odszedł od grupki. Szedł przez chwilę. Po chwili zauważył dość dziwnie wyglądającą, jak dla niego, dziewczynę. Podszedł do niej. - Hejka. Nowa? To w sumie widać. - powiedział miłym tonem. - Jestem Lawrence, i w sumie uczę się tu od dziś. A ty? - zapytał z uśmiechem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

1.Imię: Anelicja.

2.Nazwisko: Escard.

3.Wygląd: Brązowe włosy do pasa, ciemnoniebieskie oczy, pogodna twarz. Jest szczupła i wysportowana.

4.Charakter pierwszej osobowości: Towarzyska, miła, pełna troski, zabawna.

5.Charakter drugiej osobowości: Psychopatka zabójczyni. Szalona, próbująca zabić wszystko co żywe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...