Skocz do zawartości

People and Other.. [Gra] [Zapisy] [Supernatural]


MoonwalkersFOREVER

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 215
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Cassidy usiadła na ławce obok, ale usłyszała dźwięk gitary . Po chwili umilkł, poszła w stronę chłopaka czytającego poezję . 

- Witaj, jestem Cassidy Forest! - spojrzała na poezję - czytasz poezję ? fajnie, fajnie to ty też grasz na gitarze, wiesz? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem na dziewczynę i powiedziałem:

-Poezja pozwala mi wejrzeć w głąb duszy i zamknąć się na zło tego zniszczonego świata.Dzięki niej ma dusza zszargana przez to wszystko jest spokojna, a umysł pozostaje czysty. Gra na gitarze daje mi ukojenie i leje na mnie balsam, który łagodzi mój ból.- po tych słowach wróciłem do lektury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Anelicja wstała rano i poszła do szkoły. Rozejrzała się po nowych twarzach, po czym zdecydowała się podejść do małej grupki - Witaj, czy nie przeszkadzam?- zapytała z uśmiechem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

(Grupka chyba się rozeszła, a ja nie zauważyłam .-. A więc zmieniam...)

Aneli podeszła do jakiegoś chłopaka rozmawiającego z jakąś dziewczyną - Witam, miło poznać. Nie przeszkadzam? - zapytała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Gdybym też nie miała drugiej osobowości zdziwiłabym się bardziej - powiedziała Aneli - Ja tu stoję i słyszę wszystko, gdybyś nie zauważyła - uśmiechnęła się ponownie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Aneli wyciągnęła z kieszeni niewielki flakonik - A na wszelki wypadek - powiedziała i psiknęła Xarę - perfumy z melisy. No i miło poznać - wyciągnęła rękę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...