Skocz do zawartości

People and Other.. [Gra] [Zapisy] [Supernatural]


MoonwalkersFOREVER

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 215
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Na przykład w tym że tak ochoczo dałaś wbić sobie cyrkiel w rękę. I albo mam złudne wrażenie albo nie, czasami sprawiasz wrażenie jakbyś udawała emocje. - wzruszył ramionami.

 

((Oksymoronko na której osobowości jest twoja postać? Bo trudno ogarnąć która...)) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(pierwszej)

 

Grim momentalnie pogorszył się humor.

- Nie no... To nie jest tak, że udaję. Ja raczej... raczej... - zawahała się. - Chcę, żeby ludzie chociaż myśleli, że jestem normalna. To znaczy... cyrkiel w ręce był akurat dla żartów i nie zapominaj, że równie ochoczo mi go w rękę wbiłeś... Chodzi mi o to, że ja mam problem z emocjami. Chyba nawet poważny problem, bo nie odczuwam ich w ten sposób co inni, rozumiesz? Staram się je okazywać. To nie znaczy, że nic nie czuję. Wiem, kiedy jest mi dobrze, albo kiedy jest mi źle i wtedy staram się pokazywać uczucia, ale to nie tak, że kłamię czy coś... - tłumaczyła, gestykulując żywo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Mhm. W sumie to rozumiem. A przynajmniej staram się zrozumieć. Cóż współczuje. Chociaż w sumie gdy jestem Legionem to nie czuje nic poza łaknieniem zadania bólu które nie sprawia mi nawet odrobiny przyjemności... A tak w sumie... Czy ty masz coś z melisy? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...