Skocz do zawartości

[Sesja] [Rozgrywka] Glory of Music


Sajback Gray

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 235
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ardens Sonus

Nagle drzwi się otworzyły i ponownie zobaczyliście znajomego gryfa w ciemnych okularach.

- Nadszedł czas. Chodźcie za mną, musimy rozpocząć ruletkę

Leata Sandwico

Jango zaprowadził was do ogromnego domu. W środku było mnóstwo kolorów tęczy. Otworzył wam jedno z drzwi. - Tutaj możecie sobie zaszaleć! Za niedługo wrucę. - W pokoju było aż w nadmiarze wszytkiego. Tyle instrumentów że aż głowa boli.

Link do komentarza

Zrobiłem wielkie oczy, gdy rozglądałem się po pomieszczeniu - Wow! - powiedziałem i aż mi słuchawki same z uszy spadły - Ile tu tego... - kontynuowałem, po czym powoli wchodziłem do środka. Nie mogłem ogarnąć wzrokiem tego co widzę. Stanąłem na środku i rozglądałem się dokładnie. - Jest! - Mówiąc to pochwyciłem keyboard. Taki jaki lubię, mały i na pasku do przewieszenia go na sobie. Wcisnąłem klawisze by sprawdzić dźwięk. - Perfekcja - Zobaczyłem, że Smile też ma swój instrument. Podleciałem do niej i powiedziałem - Gramy.

Edytowano przez Kacpi01_PL
Link do komentarza

Ardens Sonus

Na wysokim piedestale zobaczyliście gryfa. Był to ten sam osobnik który was oprowadzał. Jego pozycja mówiła jawnie że jest to mistrz pojedynku. Na każdy klan przypadał jeden i tylko on mógł rozstrzygnąć o wyniku starcia. Można ich zwykle poznać po charakterystycznych okularach. Ogier w końcu przemówił używając mikrofonu. - Witam was zacni wojownicy. Jesteśmy tu by wyłonić tych którzy przejdą dalej i tych którzy okryją się hańbą. Niechaj rozpocznie się losowanie. - Nagle w powietrze wzbiła się potężna tablica. Z prawej i lewej strony były imiona kucyków i gryfów. Nagle wyskoczył guzik. - Jeden! Dwa! Rumble! - Maszyna ruszyła losując pierwszą walkę. Nagle ukazały się napisy. Shinedown Vesperion! Jego przeciwnikiem będzie... - Maszyna ponownie ruszyła i się zatrzymała. - Cry Force!

Link do komentarza

Ardens Sonus

Kilka gryfów zaczęło się z ciebie śmiać, nawet mistrz pojedynku się uśmiechnął.

- Tam gdzie stoisz. - Wszyscy zaczęli wchodzić na trybuny i zostałeś na arenie całkiem sam. No... prawie sam. Naprzeciwko ciebie stał kuc o blond włosach, makijarzu w krztałcie łzy i blado niebieskim umaszczeniu. Wyglądało na to że to twój przeciwnik.

Link do komentarza

Fila Aurea

- Najlepiej będzie jeśli udasz się na spoczynek. Nie będę ci wadził, zobaczymy się rano. - Kuc uśmiechnął się i wyszedł z sypialni.

Ardens Sonus

Kuc spojrzał na ciebie i lekko westchnął.

- Długo by mówić. - Po chwili także wyciągnął gitarę. - Niestety wygrać nie mogę ci pozwolić. - Kuc ziemny uderzył gwałtownie w struny. - Pozwolę ci zacząć. - Stwierdził ogier. Na trybunach w wydzielonej części stał mistrz pojedynku i Painkiller. Widać było że ostro ci się przygląda.

Link do komentarza

Uśmiechnąłem się dziwacznie, spojrzałem kątem oka na Painkillera. - Dzięki za te łaskę, - przejechałem po strunach, po chwili dało się słyszeć dźwięk jakby cichego wiatru, zacząłem grać, z początku powoli i niezbyt jak metal, po chwili muzyka była już typowym metalem. - In the metal of fight... - zacząłem śpiewać. A przeciwnik mógł poczuć dziwne zimno.

 

((Utwór. ))

Edytowano przez Mephisto von Pheles
Link do komentarza

Widząc, że Jango zostawia nas samych odłożyć swój instrument i wygodnie położyć się na plecach. Chciałem sobie trochę poleniuchować. Poleżałem tak chwilę bezczynnie i skrzydłem przyciągnąłem do siebie swój keyboard i grałem jakąś melodię. Było mi niewygodnie więc zdjąłem z siebie słuchawki i położyłem je tuż obok mnie. - Dużo lepiej. Teraz mogłem się skupić. - Zamknąłem oczy i zacząłem grać.

Link do komentarza

Ardens Sonus

Ogierowi zrobiło się zimno, ale lubił ten stan. Wyciągnął gitarę i zaczął na niej grać. - Widzę że jednak potrafisz! - Nagle w przeciwnika pileciały dwie kule ognia*.

* - Ardens Sonus korzystają z ognistych ataków podczas pojedynków. Symfonia dźwięków wykorzystuje magię muzyki która pozwala klanom na wspaniałe boje muzyczne. Im lepsza melodia tym potężniejszy atak.

[Muzyka: http://m.youtube.com/watch?v=-oVW8gcse4g ]

Link do komentarza

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...