Skocz do zawartości

Hogwart- Szkoła magii i czarodziejstwa [gra]


Frodo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 767
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Alderamin uznał, że nie ma sensu siedzieć tutaj w takiej atmosferze. 

- Idę się rozejrzeć - rzucił, choć wątpił by kogoś tutaj to interesowało i wyszedł na korytarz.

Parę przedziałów dalej zobaczył jakąś samotnie siedzącą postać. Otworzył drzwi.

- Cześć, czemu siedzisz sama? - zagadał, nie zauważając że dziewczyna ma słuchawki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Arinessa zdjęła słuchawki i spojrzała na osobę, ktora przyszła - Nigdzie nie widziałam wolnych miejsc, więc usiadłam tu - stwierdziła - Nie to, że nie lubię towarzystwa... - dodała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alexander westchnął, zaczął zastanawiać się czy aby się nie przesiąść. Nie lubił rodu Malfoyów, spotkał się kilka razy z nimi i jakoś nigdy nie potrafił się z nimi dogadać. Po chwili wstał zabrał walizkę. - Ta atmosfera jest niemiła. Żegnam. - powiedział wychodząc. Ruszył aby znaleźć inne miejsce. (mogę się dosiąść do Elfki?) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

(Możesz)

- Heh, wszystkiego. Akurat teraz włączyłam klasykę - stwierdziła miłym tonem, po chwili spytała - Czy to, że w przedziale jest dużo osób to coś złego? - zapytała jakby niedowierzając.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alexander zobaczył tego chłopaka który był wcześniej w przedziale i jeszcze jedną. Westchnął, ale pomyślał że lepsze to niż Malfoy podszedł. - Przepraszam. Mogę tu usiąść? W poprzednim przedziale było trochę nieprzyjemnie. - Zapytał uprzejmym tonem. 

Edytowano przez Mephisto von Pheles
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Jasne, nie widzę problemu - powiedziała Arinessa serdecznym głosem do nowoprzybyłego chłopaka. Wolała siedzieć z kimś niż samotnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Może dużo osób nie jest czymś złym, ale to, że nawet nie da się z nimi pogadać już tak - stwierdził szczerze. - Klasyka jest w porządku, chociaż mnie brat nieźle nastawił na słuchanie przede wszystkim dobrego rocka - powiedział, uśmiechając się lekko. Usiadł wygodnie. Jeszcze jakaś godzina, a on wciąż miał na sobie swoje mugolskie ubrania, czarne bojówki i t-shirt tego samego koloru z jakimś nadrukiem i niebieską koszulę w kratę. - A tak w ogóle jestem Alderamin.

 

(Khem, co do:

Alexander zobaczył tą dziewczynę która była wcześniej w przedziale i jeszcze jedną. 

Alderamin to chłopiec, tyle że z dłuższymi włosami xD)

Edytowano przez Ukeś
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

- Jestem Arinessa - powiedziała do Alderamina i nowego chłopaka - Szczerze mówiąc też odrobinę bardziej wolę rocka od czegokolwiek innego, jednak jak już mówiłam słucham po kolei - rzekła i lekko się uśmiechnęła.

Edytowano przez Elfka z Amanu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Miło poznać. I to super, że ktoś tutaj tego słucha - przyznał. To chociaż będzie miał z kim w razie czego porozmawiać o muzyce. Spojrzał na chłopaka, którego widział we wcześniejszym przedziale. - Alderamin Black jestem - powiedział spokojnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

- Ja niestety nie znam nikogo w Hogwarcie - odparła Ari z odrobiną żalu w głosie - A ty? Znasz kogoś? - zapytała po chwili chłopaka.

Edytowano przez Elfka z Amanu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...