Skocz do zawartości

Hogwart- Szkoła magii i czarodziejstwa [gra]


Frodo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 767
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- A skorzystam z zaproszenia - stwierdził pakując się do łódki. W sumie im mniej przeciążona tym lepiej. Jezioro nie wyglądało na ciepłe, więc lepiej nie ryzykować niechcianej i przypadkowej kąpieli. Poprawił kucyk, który już prawie się rozwiązał. - Jestem głodny, mam nadzieję, że ceremonia przydziału szybko zleci - powiedział szczerze. Dziwne, ale jakoś specjalnie się nią nie stresował. Jeszcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ja też chcę już ją zobaczyć - przyznał. Nasłuchał się o niej trochę i w sumie ciekawiło go, czy będzie taka jak w jego wyobrażeniach, czy całkiem inna. A na razie spojrzał na zamek, który był już coraz bliżej. Wydawał się taki ogromny, że czarnowłosego od razu przeraziło to, że pewnie będzie miał koszmarny problem z szukaniem odpowiednich sal lekcyjnych szczególnie na początku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ale ja nie znam tam nikogo, a ty masz kogoś z rodziny nie? Zawsze w razie czego cię gdzieś zaprowadzi. - Przynajmniej jego brat na pewno tak by się zachował. - Moja orientacja w terenie to koszmar - przyznał szczerze. A zamek już był tuż tuż. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Niech ta przeklęta łódź już dopłynie"-pomyślałam ze złością i spojrzałam w stronę brzegu. Powozy, kierujące się w stronę zamku, były zaprzężone w... jakieś potwory. A nie, to testrale. Okej, miło wiedzieć, że tu są. Zawsze potrafi to człowieka podnieść na duchu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Ej jak pierwszaki płynęły łódkami to nie żeby coś, ale nie jechali w ogóle powozami ._. Tak właśnie upewniłam się otwierając pierwszą część Harry'ego XD)

 

Alderamin cieszył się, że łodzie już dopływają na brzeg. Jak tylko zacumowali czym prędzej wyskoczył z niej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Ale to bezsensu, bo powozy jechały od Hogsmeade, a łódki dopływały praktycznie pod sam zamek, więc gdzie logika, chyba ich nie teleportowali? XD Wiem, czepiam się, no ale..)

 

- Nie przepadam za dużymi zbiornikami wodnymi - stwierdził, bardziej do samego siebie niż kogokolwiek, ale stanął koło blondynki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

- Alexander? - zapytała i się rozejrzała. Zobaczyła gdzieś w tłumie chłopaka - Widzę go, chodź - powiedziała i tym razem to ona pociągnęła Amy za rękę - Cześć - powiedziała do Alexandra gdy były już przy nim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...