Skocz do zawartości

Hogwart- Szkoła magii i czarodziejstwa [gra]


Frodo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 767
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

"Dostań się do przejścia, dostań się do przejścia"

 

W głowie miałam tylko tę jedną myśl. Widząc, że dośćsporo ludzi stoi blisko wejścia, wpadłam do opustoszałego przedziału. Nikogo nie było. Uff. Stanęłam przy drzwiach, nie chcąc nikogo wpuszczać. Odetchnęłąm głęboko. Postanowiłam nieco przeczekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzał za nią zdumiony. "Jaka napuszona" przemknęło mu przez myśl. No ale żeby tak zareagować na zwykłe parsknięcie i próbę bycia miłym. Cóż.

Gdy korytarze nieco opustoszały i łatwiej było się wydostać i chłopak wygramolił się na zewnątrz, taszcząc swoje tobołki. Zobaczył tam dziewczynę z przedziału, która słuchała wcześniej muzyki.

- Witam ponownie - wtrącił się do rozmowy. - Alderamin jestem - przywitał drugą osóbkę, której wcześniej nie widział.

 

(pójść coś zjeść, wrócić tyle odpowiedzi, ok.. XD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"No to pięknie zaczęłam" pomyślałam. Nigdy tak źle nie było. Teraz moim jedynym ratunkiem, będzie dołączenie do Slytherinu.

Nagle usłyszałam jakiś donośny głos. Popatrzałam w stronę skąd dochodził. To wolał jakiś pół-olbrzym. Zwoływał pierwszoroczniaków. Mimo woli poszłam w to miejsce, gdzie stworzyła się już mała grupka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałam na korytarz. Mało ludzi. Wyszłam z pomieszczenia i skierowałam się do wyjścia. Natknęłam się na dwójkę towarzyszy z przedziału, czarnowłosego i blondynkę z szlachetnego rodu. Na tego pierwszego wpadłam i przewróciłam się. W tym momencie chciałam, żeby Charlie zjadł mi twarz, bo zaczęła się powoli przypiekać ze wstydu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczuł tylko, że coś, a raczej ktoś wpadł na niego. No ładnie. Ale na szczęście udało mu się utrzymać równowagę. Zaraz rozpoznał białowłosą.

- Ciebie też witam ponownie - powiedział spokojnie i zaraz zajął się rozglądaniem wokół. W sumie na pogawędki z nowymi znajomi będzie czas później. Jego wzrok powędrował w stronę wielkiego mężczyzny z brodą, wzywającego pierwszaków. - Chyba powinniśmy do niego iść - powiedział na głos i pokierował się w jego stronę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstałam z podłogi, zbierając resztki godności, i ruszyłam w kierunku brodatego olbrzyma. Naciągnęłam kaptur płaszcza na głowę, a na dłonie włożyłam rękawiczki. Chciałam mieć jak najmniejszą styczność z tym ,co kryje się za drzwiami pociągu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bliska mężczyzna wydawał się być jeszcze większy. Alderamin nie potrafił ukryć zdziwienia. Zresztą zauważył, że nie tylko on jeden, bo jakaś nieznajoma grupka innych pierwszaków też coś szeptała na ten temat. Gdy białowłosa też podeszła bliżej Hagrida, chłopak zwrócił się do niej.

- W ogóle, nie przedstawiłem się, jestem Alderamin. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Clarie- odpowiedziałam, naciągając na twarz kołnierz bluzy. I tak była na mnie za duża, więc przyszło mi to z łatwością. 

 

Spojrzałam na otaczającą mnie przestrzeń. Tak dużo miejsca, tak dużo ludzi...zakręciło mi się w głowie. Migające plamki przed oczami zlały się w jedną dużą. Zamknęłam na chwilę oczy i odetchnęłam głęboko.

 

"Spokojnie, uda ci się"-skarciłam samą siebie w myślach. Mimo wszystko, starałam się być blisko czarnowłosego, na wszelki wypadek.

 

-Miło mi cię poznać- dodałam po chwili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Mnie też jest miło - powiedział do Clarie. Zaraz potem spojrzał na tamtą dziewczynę - W porządku, przyjmuję przeprosiny - kiwnął tylko głową. W sumie stres przed nową szkołą pewnie dopadł każdego, więc uznał że winę za te niemiłe pierwsze wrażenia na razie zrzuci na to. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...