Skocz do zawartości

Hogwart- Szkoła magii i czarodziejstwa [gra]


Frodo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 767
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Spoko, Ironsów akurat też lubię - powiedział z lekkim uśmiechem. Westchnął tylko kiedy prefekt wszedł do przedziału. - No nic, pewnie zobaczymy się później, idę się przebrać, bo moje rzeczy tam zostały - oznajmił czarnowłosy i wrócił do tamtych dwóch dziewczyn. Wyciągnął z kufra szaty, żeby się w nie przebrać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pociągu wsiadła dziewczynka o długich rudych włosach. Pomachała rodzicom przez okno i zaczęła szukać wolnego przedziału. Wszystkie były zajęte więc zajrzała do miejsca gdzie siedziała miło wyglądająca osoba. Dziewczynka o brązowych włosach i oczach, a na jej walizce było napisane: Arinessa Bloom.

-Hej! Mogę się dosiąść?- zapytała pewna siebie.

Edytowano przez Szeregowa Rainboww Dash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Dzięki, przyjmuję przeprosiny- powiedziałm- Może po prostu zacznijmy od nowa, albo przynajmniej siępogódźmy. Jeśli mamy spędzićw tej szkole razem rok, to przynajmniej się nie wykłucajmy i nie wchodźmy sobie w drogę.

 

Kiedy prefekt zaanonsował, że za piętnaście minut dojeżdżamy, wyciagnęłam z kufra swoją szatę. Była czarna, rozpinana, właściwie bardziej przypominała płaszcz. aciągnęłąm jąna siebie i usiadłam spowrotem na miejsce. Kiedy dziewczyna wyszła z przedziału, niesamowicie się ucieszyłam. Zaraz mój entuzjazm jednak zgasł, bo do przedziału wrócił czarnowłosy.

Edytowano przez MewTwo Percival Higgsbury
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Gdy Ari się przebrała i usiadła znowu na miejsce do przedziału weszła jakaś dziewczyna - Bardzo proszę - powiedziała z uśmiechem,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak zarzucił na siebie szatę i ściągnął z góry kufer, żeby potem móc szybko wysiąść. Jego kot wlazł mu na ramiona, najwyraźniej chcąc mieć wygodny transport. Teraz już czekał tylko aż pociąg stanie i największy tłum uczniów wyjdzie. Nie miał ochoty się przepychać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagle zobaczyłam przedział w którym siedział chłopak, z którym wcześniej jechałam. Zrobiłam głęboki wdech i weszłam do środzka za jakąś inną dziewczyną

- Eee... Cześć?- powiedziałam do innych- Przepraszam, za moje zachowanie. Mam nadzieję, że mi wybaczycie

I wyszłam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

- Faktycznie - rzekła po rozejrzeniu się dziewczyna. -A ja Arinessa - powiedziała do Amy. Potem zaczęła brać swoje rzeczy i czekać, aż pociąg stanie.

Edytowano przez Elfka z Amanu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dobra. Wdech. Wydech. Wdech. Zaraz stąd wyjdę, za sekundę. Wujdę prosto do tłumu ludzi czekających na otwartej przestrzeni, ściśnięci niczym szczury w pułapce"

 

-Nie chcę tam iść. Nie chcę. Nie, niet, nein,nope.

 

Po chwili zdałam sobie sprawę, że ostatnie powiedziałam głośco, nie pomyślałam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Przepraszam, nie zamierzałam zajmować czasu milorda- odpowiedziałam zirytowana na parsknięcie czarnowłosego.

 

Wyszłam z przedziału, kierując się szybko w stronę wyjścia, chcąc jak najszybciej uciec z tej puszki. Charlie, solidarnie, poszedł za mną, sadowiąc się na moim ramieniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...