Skocz do zawartości

Hogwart- Szkoła magii i czarodziejstwa [gra]


Frodo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 767
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Alderamin siedział gdzieś w kącie sali, przeglądając kolejne tematy z podręcznika. Cóż miał nadzieję, że jakoś sobie z tym przedmiotem poradzi, chociaż na razie nieco przerażało go to co widział w książce. Z drugiej strony, nauczyciel był całkiem sympatyczny, więc może nie będzie tak źle. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas gdy profesor Lupin, prowadził wykład o podstawach obrony przed czarną magią, Sagitta próbowała usłyszeć coś z rozmowy Gryfonów, która i tak jej zbytnio nie obchodziła. Wytargała kartkę z zeszytu i napisała na niej:

"To co? Zgadzacie się czy nie? Nie poganianiem was, ale wolę być na bieżąco"

Zrobiła zgrabnych samolocik i gdy nikt nie patrzył wysłała do Alexa

Edytowano przez Frodo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Amelio- Lupin przerwał swój wykład- Dlaczego rozmawiasz na lekcjach? Obserwuję cię od dłuższego czasu, i nie jestem zbyt zadowolony z twojego zachowania- tu Lupin zawiesił głos. Saggita zamknęła oczy i wstrzymała oddech

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagitta złapała ptaka. Nagle podnoosła rękę

- Tak, Sagitto?- zapytał nauczyciel

- No bo to ja wyslałam ten list do Ameli, i to Slytherinowi powinien pan odjąć punkty- powiedziała jeszcze bardziej się rumieniąc. Wiedziała, że Draco nie będzie z niej zadowolony, ale teraz jej to nie obchodziło.

- Bradzo dobrze, że się przyznałaś, wiec zmniejszenie ci karę do minus dwóch- powiedział Lupin z uśmiechem i wrócił do wykładu. Dziewczyna była pewna, że wszyscy z jej domu się na nią obrażą, ale nie- byli pełni podziwu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ona wcale nie jest taka zła jak mi się wydawało"-Pomyślała Amy patrząc na Sagittę.

Wszyscy wrócili do czytania książek. Amelia przez chwilę popatrzyła się na Alexa. "Jest jakiś inny od wszystkich... Taki miły i opiekuńczy."-pomyślała.

Edytowano przez Szeregowa Rainboww Dash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagitta wyszła ostatnia z klasy. Była w złym nastroju. Jednak może nie powinna się tak napalać. Włóczyła się po całym Hogwarcie, unikając wszystkich. Kluczyła, tak aż znalazła się w części zamku w której nigdy nie była

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...