Skocz do zawartości

Hogwart- Szkoła magii i czarodziejstwa [gra]


Frodo

Recommended Posts

- Ciekawe co będą mieć, do powiedzenia- pomyślałam i poszłam w kierunku pokoju wspólnego, lecz gdy byłam blisko skrzydła szpitalnego, zakradłam się do drzwi i stanęłam obok nich (drzwi)

Edytowano przez Frodo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 767
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

(Nie ma to jak zasnąć przed kompem <3 Załóżmy że Alderamin był sobie na tej lekcji grzecznie, bez odzywania się do ludzi ._.)

 
Po skończonej lekcji chłopak nie bardzo wiedział gdzie ma się podziać. Chociaż profesor nauczający OPCMu wydawał się być na prawdę miły i sympatyczny, to akurat musiał przyznać. I szczerze mówiąc, prawdopodobnie polubi te lekcje. 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wszystko wskazywało na to, że na razie ma wolne, a przynajmniej aż do północy, więc najlepszym pomysłem będzie zajęcie się sobą. A, że rano uznał, że błonia są w porządku, to postanowił się tam wybrać. Z gitarą. Zabrał więc swój ukochany instrument muzyczny i ulokował się na zewnątrz pod jednym z drzew. Od razu lepiej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie mamy jeszcze pewności kto to więc lepiej nie rzucać oskarżeniami. - powiedział spokojnie. - Jedna z rzeczy którą wiem po przeczytaniu całej serii o Herkulesie Poirocie to tyle że nie należy oskarżać najbardziej prawdopodobnej osoby bez dowodów jego winy. Sprawdzimy co się da. - powiedział po chwili. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak uznał, że zabierze gitarę ze sobą i zostawi ją gdzieś niedaleko lekcji. W końcu opieka nad magicznymi stworzeniami była niedaleko, a zaraz lekcja miała się zacząć, więc czas się tam ruszyć.

Poszedł w miejsce, gdzie już zbierali się uczniowie i grzecznie ulokował instrument pod jakimś drzewkiem, żeby nie przeszkadzał. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alexander zachichotał patrząc na Sagitte. - Du är bedårande när du är arg. ((to po szwedzku jesteś urocza gdy się złościsz.)) - powiedział rozbawiony. - A ty Amy, wracaj do łóżka. -  dodał już poważniej ruszył ponownie ku błoniom.  

Edytowano przez Mephisto von Pheles
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...