Skocz do zawartości

Hogwart- Szkoła magii i czarodziejstwa [gra]


Frodo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 767
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

W Saggicie, aż wrzało, ale nie odgryzła się. Teraz to oni mieli ostatnie słowo, nie ona. Szczerze mówiąc- nie chce być wredna, bo tak nakazuje tradycja, tylko chce pokazać, że z nią nie ma tak prosto. Ona nie ma prawa oskarżać Dracona!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alderamin zmierzając na lekcję widział tą dziwaczną sprzeczkę. W sumie, ucieszył się, że jest poza tym wszystkim, jeśli można tak to ująć. Nie miał nic do ślizgonów, bo na razie żaden nie zalazł mu za skórę, więc nie było ku temu powodów. Trzymanie się na uboczu jednak miało swoje dobre strony. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze trzy lekcje upłynęły lepiej niż Amy się spodziewała. Eliksiry były nawet w porządku. A teraz przyszła pora na Obronę przed czarną magią. Idąc do klasy spotkał ją nie kto inny jak profesor Lupin:

-Witaj Amy. Słyszałem o twoim wczorajszym wypadku. Jak się czujesz.

-W porządku, lepiej. Dziękuję za troskę.-powiedziała z uśmiechem.

-Musisz na siebie uważać moja droga... Dobrze. Czas na lekcję. Zapraszam wszystkich do środka!-powiedział i otworzył drzwi do sali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Coś takiego. Głównie nie możesz pozwolić żeby cię dotknął. Nie mrugaj. A jak cię dotknie to albo cię zabije albo bezpowrotnie przeniesie w czasie. Wolałabym aby bogin się w niego nie zmienił. Każdy obraz anioła staje się aniołem.-westchnęła.-Pewnie nigdy bym już was nie zobaczyła, a to byłoby straszne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagitta siedziała w przedostatniej ławce i rozmawiała z przyjaciółką. Nie zbyt ją interesowały rozmowy innych, gdyż były głównie o lekcjach, albo z nimi związane. Ślizgonka wyjrzała przez okno i wpadłam na pewien pomysł...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...