Skocz do zawartości

Hogwart- Szkoła magii i czarodziejstwa [gra]


Frodo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 767
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Amy obudziła się wcześnie rano. Przyszła do niej pani Pomfrey i powiedziała.

-Możesz wracać do dormitorium, tylko nie zdejmuj bandaża i uważaj na następnych lekcjach.

Amelia wstała, ubrała się i wzięła kule. Pożegnała się z higienistką i zaczęła szukać obrazu Grubej Damy.

Weszła do pokoju wspólnego gdzie zobaczyła Ari i Alexa.

-Hej. Wróciłam! -Powiedziała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alderamin obudził się wyjątkowo wcześnie jak na niego. Z racji, że nie bardzo wiedział co z sobą począć, ogarnął się po prostu, a potem zszedł do pokoju wspólnego gryfonów. Zalęgł w kącie z książką o historii sztuki i zatopił się w lekturze rozdziału o twórczości epoki baroku. 

Z czasem usłyszał że ludzie zaczynają schodzić się do pomieszczenia, ale nie specjalnie zwracał na nich uwagę. W sumie jeszcze miał czas do lekcji. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Nie myśl sobie, że gdybym widziała ja bym nie próbowała - powiedziała nagle z uśmiechem Ari. Zawiesiła się na chwilę, y zdała sobie sprawę, że pierwsze są eliksiry. Miała szczerą nadzieję, że nie skończy się tak jak zawsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze schodów zchodziła właśnie Sagitta, w towarzystwie dwóch dziewczyn i trzech chłopaków ze Slytherinu

-I jak tam, nasza poszkodowana się miewa?- Zapytała złośliwym tonem, po czym Ślizgoni wybuchnęli śmiechem. Gdy odchodzili, Malfoy została w tyle. Podeszła do Amy i syknęła jej w ucho

- Nawet nie próbuj myśleć, że mój brat ma związek z twoim wypadkiem- i wróciła do swojej grupy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...