Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/02/2021 in all areas

 1. 2 points
  Ja, tak, i to bardzo. Może dlatego, że od samego początku nie miałem oczekiwań z kosmosu i nie spuszczałem się nad każdym newsem czy nowym screenem? A może dlatego, że brałem pod uwagę, iż Redzi nigdy nie robili strzelanek ani wyścigów, a co za tym idzie te elementy mogą być niedopracowane? Albo, że zrobienie AI w grze z walką na miecze jest DUUUUUŻO łatwiejsze od AI ze skradanko-strzelanki? Ukończyłem grę na PS5 i nie żałuję zakupu (w premierowej cenie). Owszem, trafiłem na wiele mniej lub bardziej irytujących błędów, ale gra nadrabia to świetną fabułą, ciekawymi postaciami i doskonałym klimatem. Obecnie czekam na łatkę "next-genową" i zacznę od nowa, ale tym razem nie będę pomijać zadań pobocznych.
 2. 1 point
 3. 1 point
  Przed chwilą znalazłem ciekawą animację, co prawda już jest wiosna, ale i tak jestem nią urzeczony.
 4. 1 point
  Przerzucenie się z 2D, na 3D to na pewno ogromna zmiana i może wyjść różnie, chociaż ja pozostaję optymistką w tym temacie. Bardziej martwi mnie pojęcie ,,więcej humoru w serii", spoglądając na twór jakim jest pony life (jak wymazać to z pamięci, proszę?) mam nadzieję że humor w 5 generacji kompletnie nie pójdzie w takim kierunku w jakim poszedł w tym wybryku natury. Poza tym, nowa odsłona z nowymi bohaterami zdecydowanie jest serii potrzebna, z g4 zostało już wyciśnięte wszystko i kontunuowanie tego byłoby po prostu sztuczne
 5. 1 point
  I ponownie przypłynęły do mnie myśli, z głębi mojego umysłu. A że naszła mnie ochota by je gdzieś zapisać, zaś forum było akurat otwarte w przeglądarce, to zapisuję je tutaj. W postaci "Nie wiersza" Nie możesz spać Więc siedzisz tu na krześle przy biurku i nie robisz nic Włączasz komputer bo tak jakoś ciemno jest tu włącza się discord Gadasz chwilę lecz nudno jakoś więc odpalasz operę i forum I piszesz o tym na profilu se bo tak najłatwiej no i najszybciej jest Ten wiersz nie ma rymu przeliczonych głosek ani sylab przecinków nie ma a kropek i brak Nie ma on sensu tak jak życie me lecz tylko z pozoru bo on głęboko ukryty jest Bo gdzieś tam daleko na środku morza jest sens dryfujący na tratwie bezsensu se I czeka na ciebie co płyniesz w twej łodzi z życia utkanej szukającego go żeglugę całą Uświadamiam więc sobię że dlatego nie mogę spać bo nie chce przegapić sensu na tratwie co macha mi od tak.
 6. 1 point
 7. 1 point
 8. 1 point
 9. 1 point
 10. 1 point
 11. 1 point
 12. 1 point
 13. 1 point
 14. 1 point
 15. 1 point
 16. 1 point
 17. 1 point
  Cóż Ja powiem tak Lubię Starlight jako postać ogólnie co mi narobiło tu wrogów bo większość lubi tylko jej jedną "stronę" - tą po rehabilitacji, a tą przed tym gani, pali i miażdży o czym się boleśnie przekonałem, będąc krótko wspólopiekunem jej działu. Ja właśnie lubię tą Starlight "komunistkę" co niektórzy nie bardzo akceptowali i mówili nawet że psuję tą postać i drugiego współopiekuna, którego przyjąłem i który w końcu został opiekunem jej działu. "Złą" Starlight lubiłem, bo posiadała spryt i inteligencję, co przed jej pojawieniem wykazywał tylko nie liczę bo ona robiła to co typowe dla podmiećców pod jej rządami, a tak samo z Tirekiem jego zachowanie było przewidywalne, zaś po nie sposób było odkryć co planuje pomimo, ze czuła że coś jest nie halo i rozciągniecie jej wątku jako głównego na 5 sezon było dobre i niestety zepsute przez jej zbyt szybką rehabilitację choć w sezonie 6 zdarzało jej się jeszcze zachowywać według "starych" nawyków dlatego nie jestem na twórców całkiem zły, bo ta nowa Starlight przynajmniej początkowo wydawała się taka ""ludzka". Niestety od 8 sezonu nie mamy już u niej rozterek niepewności i gdyby nie to ta postać by była skazana na zapomnienie, bo umówmy się z Cozy taki dla niej adwersarz jak ze mnie rusek . Tym nie Mniej lubię Starlight, bo ona jest najbardziej "ludzka" z bohaterek i choć wilele osób pewnie mnie zabije za to co powiem ale uważam ją za taki miks z Sunset Shimmer (bo widać że ma dobry kontakt z Twilight jak i z Sunset a nawet ona i Sunset przyjaźnią się z co jest nie lada wyczynem)
 18. 1 point
  Jestem wielkim fanem Starlight. Uważam że to co na razie czyni sezon 7 dobrym jest każdy odcinek z naszym zreformowanym kucem. Nie będe podawał przykładów by nie spoilerować (jakby co). Jedyne co denerwuje mnie troche w niej to fakt że spycha pozostałe postacie na boczny tor. Choć to niska cena za postać z takim charakterem
 19. 1 point
  Ale ona nigdy zła nie była, była zawsze dobra i chciała ochronić inne kucyki równając je ze sobą, aby już nikt nie tracił przyjaciół jak ona. Może sposób jaki to chciała zrobić nie był zbyd szlachetny, ale intencje jak najbardziej już tak.
 20. 1 point
  W pełni się zgadzam z tą opinią. Jeśli mi chodzi o postać to ja ją polubiłem w trakcie sezonu 6.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00


 • Regulamin Forum
 • Ogłoszenia
 • Ekipa Forum
 • Złóż Podanie


 • For Glorious Equestria
 • Przyjaźń to Magia WIki
 • Bronies Polska
 • Bronies na DeviantArcie
 • Ponymemes
 • 6pony
 • Klub Konesera Polskiego Fanfika
 • Sparkle Subs
 • Kącik lektorski Bronies Corner
 • Lailyren Arts


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...