BiP

Opiekun CMC
 • Content Count

  9,196
 • Joined

Community Reputation

6,401 It's time to stop, przestań postować w galeriach i weź się za życie

About BiP

 • Rank
  BRONIESiPEGASIS
 • Birthday 01/25/1989

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Poznań
 • Ulubiona postać
  Wszystkie postacie xD

Recent Profile Visitors

52,486 profile views
 1. BiP

 2. Mnie się tam ten film spodobał do tego stopnia, że kupiłem na DVD do swojej kolekcji i osobiście ja polecam, bo czerpie inspiracje z innych spoko produkcji.
 3. BiP

  No i po odcinku i powiem, że każdy kolejny jest coraz lepszy. Nareszcie poznaliśmy nieco głębiej relacje i , ponownie widzieliśmy zazdrosną Rarity. Pojawiła się stara postać i nawiązania do już dość starego odcinka. Cóż wiele o fabule pisać nie trzeba, bo nie była specjalnie skomplikowana i łatwa do przewidzenia, nie mniej fajnie się oglądało.Jak dla mnie to 11/11
 4. BiP

  Obejrzane i powiem, że początek był nudny i ciągnął się strasznie, a ten królik zachowywał się samolubnie, trochę tak jak Spike, gdy pojawiła się sowa u TS. Oczywiście rozumiem jego punkt widzenia, bo od pierwszego sezonu był rozpieszczany przez swoją panią i miał ją tylko dla siebie, a teraz nie dość, że owa pani uczy w szkole, to prowadzi jeszcze rezerwat i dla niego brakuje czasu. Po przemianie, również zachowywał się egoistycznie, ale jednak nadal kochał swą panią, bo gdy ta była poturbowana, to serio się zamartwiał. Podobało mi się bardzo jak on zaczął nareszcie wyrażać swoje myśli, było to dosyć ciekawe, ogólnie to odcinek oceniam na 11, bo warto.
 5. BiP

  No, muszę przyznać, że odcinek całkiem dobry najbardziej podobała mi się Chrysalis i te jej przemiany, ale ogólnie całość odcinka, też przyjemna dla oka. Twilight nareszcie opanowana, wydała swoje pierwsze zarządzenie i utworzyła nowe święto z plusów, to bym dał też minę Luny, gdy Discord zakrzywił czasoprzestrzeń. I ostatnie słowa Discorda tego odcinka, też były jakoś kluczowe, że są jakieś zmiany. Ten odcinek również zdradził potencjalne zakończenie serialu, a mianowicie skłócenie wszystkich ras kucyków, zupełnie jak przed laty, zanim się one zjednoczyły, kto wie może te Windigo się pojawią? W mojej ocenie to taka mocna 10 za ten odcinek.
 6. BiP

  101 Dalmatyńczyków
 7. Hello There!

  Patrz jaki skarb znalazlem w internetach :)

   

   

 8. BiP

  Teraz Songo nie będzie miał szans
 9. BiP

  Na Steam za free