Skocz do zawartości

BiP

Opiekun Działu
  • Zawartość

    9998
  • Rejestracja

  • Wygrane dni

    416

Wszystko napisane przez BiP

  1. BiP

    Quiz Znaczkowej Ligii

    Nikt nie wie? Ok, nowe pytanie. Jaki koszmar miała Scootaloo?
  2. BiP

    Serialowy Quiz

    Ok, to inne pytanie zatem...
  3. BiP

    Odcinek 4: Sparkle's Seven

    Nie wiem dokładnie, bo się aż tak nie przyglądałem, ale raczej nie, lub jeśli nawet, to tylko gdzieś w tle.
  4. BiP

    Odcinek 4: Sparkle's Seven

    Zgadzam się z tym a co do gwardzistek, to wielka szkoda, że pojawiały się tylko gdzieś w tle i nic nie mówiły i w sumie to od pierwszego sezonu, jeszcze chyba żadna nie powiedziała słowa, ani nie miała jakieś większej roli w odcinku w przeciwieństwie do gwardzistów, którzy już nie raz brali jakiś większy udział w fabule odcinka...
  5. BiP

    Odcinek 4: Sparkle's Seven

    No powiem, ze odcinek całkiem spoko, raczej nie jest i nie będzie to mój faworyt, ale jest w czołówce tych lepszych. Sporo nawiązań, do starych odcinków, rozmowa o relacjach w domu rodzinnym Twilight, szkoda tylko, że ten Spike dopiero w tym odcinku napomknął, że czuje się pominięty, wyobcowany, niedoceniony i że nie czół się w pełni członkiem rodziny, a raczej jak jakieś domowe zwierzątko, czy jak to TS mawia choćby w odcinku gdy poznaje swoją sowę, "asystent". No i szkoda, że dopiero teraz jest wspomnienie o jakieś koronie, o którą oboje rywalizowali, taki motyw byłby dobry na pierwszy sezon, góra drugi, bo do tej pory tyle się wydarzyło, a oni nawet nie wspomnieli o tak ważnej rzeczy, jak widać po ich zaangażowaniu, aby ją zdobyć. Ponownie mieliśmy mega super Lunę i znowu widzimy, że te rodzeństwo też nie jest idealne, a Celestia z racji starszeństwa często narzuca na swoją siostrę swoje zdanie. Ogólnie to odcinek jeden z tych lepszych z całego serialu i zdecydowanie lepszy od poprzedniego. Takie 8/10 jak dla mnie
  6. e7c38a123009b9e9a7d57d77358d7fb1.jpg

    timon1771

  7. Cóż, nie wiem jak będę stał z czasem podczas świąt, a zatem już dzisiaj życzę wam wesołych świąt :squee:

    Spoiler

    pokYZbb.jpg

     

    1. Po prostu Tomek

      Po prostu Tomek

      Ja mam tydzień różnicy, ale i tobie wszystkiego dobrego, smacznego jajka, i co najważniejsze, głośnego alleluja.

    2. BiP

      BiP

      Spoiler

      gh.png

       

  8. BiP

    Horizon: Zero Dawn

    Ja się tym głównie zajmowałem, bo to mnie najbardziej ciekawiło i potem potrafiłem tak kilka minut je oglądać, jak to się pozmieniało.
×
×
  • Utwórz nowe...