BiP

Opiekun CMC
 • Content count

  8,955
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6,093 It's time to stop, przestań postować w galeriach i weź się za życie

About BiP

 • Rank
  BRONIESiPEGASIS
 • Birthday 01/25/1989

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Poznań
 • Ulubiona postać
  Wszystkie postacie xD

Recent Profile Visitors

50,256 profile views
 1. No mnie też, Mavis to moja ulubiona postać, ale jako nietoperze, to nawet i Dracula wygląda spoko, te ich futerka i oczy a do tego spoko miny, które czasem robią.
 2. Owszem, ale ona miała 118 lat, a jej mąż 21, więc zasadniczo już nie byli dziećmi.
 3. Witam po dłuższej przerwie, dzisiaj zrobiłem sobie mały maraton z całą trylogią. I muszę przyznać, że było warto. Fabuła: Ciekawostki: Moja opinia:
 4. No odcinek wymiatał, sporo nawiązań do przeszłości i był to chyba pierwszy odcinek bez M6 i skupiony wyłącznie na ich wrogach. Cozy i Chrysalis wyszły tutaj mega dobrze i to jak Chrysalis prawie zaczęła się przyjaźnić, ale w porę się otrząsnęła. Na kolejny plus zasługuje spoko piosenka, która wpada w ucho, a Cozy jako dawna uczennica Szkoły Przyjaźni, miała największą wiedzę na ten temat. Fajnie było też oglądać jak zmieniają się relacje między nimi, albo jak Cozy manipuluje tym kucykiem strażnikiem, lub gdy rozmawia z Tirekiem przy ognisku, a później cała trójka wspomina swoje nieudane podboje. Jednak moim zdaniem jest już pierwszy minus, bo już planują zdradę Grogara, a to oznacza, że w chwili gdy Grogar będzie o włos od zwycięstwa, to jego kompani go zdradzą, zaczną działać na własną rękę, a kucyki ich wszystkich wypunktują po kolei i kolejny misterny plan... Z drugiej jednak strony, to cała trójka nie powinna zbytnio ufać Grogarowi, bo skoro już jest silniejszy od nich, a będzie pewnie jeszcze silniejszy, to na 100% ich zdradzi, gdy tylko zdobędzie swoją moc i pokona kucyki, tak jak zrobił to Storm King z Tempest, albo chociażby Tirek z Discordem. Osobiście wolałbym, aby jednak trzymali się razem, lecz z drugiej strony, to oni zaczynają siebie traktować jak znajomych, czy zwyczajnie partnerów do wspólnej zemsty, zapominając pomału o swoich atrybutach takich jak tytuły, a Grogar to jednak ich szef i nie mają już takiej więzi z nim. Ogólnie to odcinek ma u mnie 11, bo odcinki pchające fabułę do przodu są zawsze spoko.
 5. 31.05.19 premiera w tv filmu Kim Kolwiek