Jump to content

Socks Chaser

Brony
 • Posts

  532
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Socks Chaser last won the day on July 15 2021

Socks Chaser had the most liked content!

About Socks Chaser

 • Birthday 07/15/1999

Informacje profilowe

 • Gender
  Neko
 • Miasto
  Ponyville
 • Zainteresowania
  Siedzenie, spanie, leżenie, granie na konsoli. Zawodowy leń z latami doświadczenia. Lubię też narzekać. Na wszystko.

  Wegetarianka, być może wkrótce weganka, gender. Nonbinary bigender transfem asexual demisexual poliromantic. Spróbuj rozwiązać ten rebus.
 • Ulubiona postać
  Ja. Najlepsza postać.

Recent Profile Visitors

30457 profile views

Socks Chaser's Achievements

Nastoletni kucyk

Nastoletni kucyk (5/17)

307

Reputation

Single Status Update

See all updates by Socks Chaser

 1. https://szmer.info/post/39681

   

  Tycio spóźniona jestem.

  #TransRightsAreHumanRights

  1. Zegarmistrz

   Zegarmistrz

   Kolejna niekoniecznie sensowna tyrada?

   Bogowie, dostać grosza za każdą, byłbym milionerem.

   I jak zwykle szuka winnych wszędzie, tylko nie na swoim podwórku. Czy to naprawdę aż tak zaskakujące, że grupa ludzi, w skład których zaliczają się między innymi jednostki o skłonnościach pedofilskich(tak, wiem, skrajność, ale jednak) jest uważana za co najmniej dziwną a częstokroć otwarcie traktowana wrogo?

   Czy to dziwne, że te same grupy, który żądają by określać je mianami XYZ atakują, zarówno fizycznie jak i mentalnie osoby, które mają prawo ignorować takowe żądania?

   A finalnie czy to dziwne, że osoby odbiegające od szeroko przyjętej normy społecznej są widziane jako nienormalne w tejże?

  2. Socks Chaser

   Socks Chaser

   Co xDDDDDDDDDDDD

   Na jakiej zasadzie "niekoniecznie sensowna"?

   Hmmmm? A czemu ma szukać winnych na swoim podwórku, skoro Milo nie popełniła samobójstwa przez środowisko LGBT+, tylko przez osoby anty? :D Skłonności pedofilskie? Skąd to masz, z tvp.info, może z wykopu, wrealu24? xD Bo jakby, już jakiś czas temu udowodniono, że nie następuje korelacja między byciem np. homo, a pedofilią. Więc o czym mruczysz?

   Hę? Pics or didn't happen, lol. Btw, polecam się zapoznać z pojęciem płci kulturowej, tak na serio, a nie byle odklikać artykuł na wikipedii i uznać że "Gówno, lol". Dupa zaboli jak na osobę trans powiesz zaimkami które ta osoba preferuje? xD

   A to czym jest ta norma społeczna? Podaj definicję "normalności". Jakby, w wielu krajach normą społeczną jest to, że kobiety mają zakrywać całe ciało, a czymś "nienormalnym" jest to, żeby kobieta mogła wyjść sama bez towarzystwa mężczyzny. To jest tam "nienormalne", ale myślę, że z twojej perspektywy to jest właśnie be to, że kobiety łażą całe zakryte i nie mają wielu praw które są podstawą w zachodnim świecie. xD Więc no, bazowane na własnym widzimisię gadki o tym, czy coś jest normalne czy nienormalne gówno znaczą, liczą się jedynie poparte naukowo argumenty. A tych nauka nam dostarczyła bardzo wiele, inna sprawa, że stoją one w opozycji do twojego pierdololo. xDDDDDD

    

   I yeah, używam bardzo ofensywnego i pasywno-agresywnego języka. Do bigotów tylko taki przemawia. :D

×
×
 • Create New...