Skocz do zawartości

Cahan

Moderator
  • Zawartość

    4072
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    151

Wszystko napisane przez Cahan

  1. Czy to jest to co mi się wydaje i w Polszy jest 9 fala?
  2. Ulubiony fandomowy? Carbon Maestro! Ale całą dubstepową paczkę, czyli Tostery, Nagrobki i Mikrofony też lubię.
  3. I nie zdążę na aktualkę FF na FGE. Smuteczek. Niestety ciężko opisywać coś czego się nigdy nie doświadczyło.

  4. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  5. Normalni ludzie cieszą się z wyjazdu na wakacje, tylko Cahan boi się o swoje rośliny.

  6. N: Oryginalny, ale nieco za długi. Kolejny fan GoT, niestety lubi Krakeny. A wszyscy wiedzą, że Ogień i Krew, a tak w ogóle to Słuchajcie Mojego Ryku! A: Nie wiem co to, ale mi się nie podoba. S: Też nie w moim guście. Jakiś brzydki facet. U: Spoko user. Aktywny na forum i ma fajny temat z rysunkami.
  7. Cahan

    Co mówi sygna?

    Wixa była ostra. A ja sobie tyle tapety na mordę nałożyłem, że drogi nie widzę. Sajback - ten smok z mojej sygny to Spike, więc zdecydowanie nie jest czarny xD
  8. Cahan

    Co mówi sygna?

    Sygna mówi, że Kamil lubi Pinkie i Rarcię.
  9. N: Oryginalny i łatwy do zapamiętania. A: Jest Rarcia, jest moc! Śliczna grafika z dobrym kucem. S: Tavia? Mweh! Ale ładnie wygląda. U: Fajny użytkownik. Ma dużo nagród.
  10. Nowy wygląd ava Cahaniła. Tyle zmian, tylko alikorn ten sam.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  [9 więcej]
    2. Cahan

      Cahan

      Pytanie czy mi się takie cieniowanie spodba. Lubię delikatne cienie i przejścia, tak by efekt był jak z komputera, a nie prześwitujące kartki i pomarańczowe krechy na żółtej Flaterszajs. Swoją drogą - Ottonand - to Twoje prace sprawiły, że zaczęłam rysować. Uznałam, że też tak chcę.

    3. OttonandPooky

      OttonandPooky

      To trzeba tak dążyć uparcie, by z czasem osiągnąć swój cel, ale to wymaga dużo czasu :P

    4. Cahan

      Cahan

      Swój ówczesny cel osiągnęłam w pełni. Koloruję całkiem nieźle. Teraz tylko rysować coś o mocy epickości Zioma. I będę tworzyć arty o mordujących się kucach.

  11. N: Fajne autko de Lya. Niepowtarzalny i oryginalny. Fajnie brzmi, ale to "de Lya" niepotrzebne. A: Bjorn z "Vikings"? W życiu nie ustawiłabym sobie w avku faceta o aparycji Joffrey'a z GoT, ale bohatera lubię. S: Hmm... Żarcie! W sumie ciekawe jak maskonur smakuje, jeszcze nie miałam okazji jeść. U: Aktywna, ma dużo nagród i postów. Za bardzo nie znam, ale wydaje się spoko osobą. EDIT: N: Za długi, przekombinowany i nie do zapamiętania. A: Krasnolud. Pocieszne karzełki, ale mają słabe głowy. S: Sehr schon! U: Kompletnie nie znam.
  12. A dziś dla odmiany kolorowo i do innego fanfika. Przedstawiam kredkową Isleen z "Kwiatu Paproci", wysoką kapłankę Dawnych Bogów.
  13. Czytałam w życiu wiele fanfików, kiedyś chciałam równać do średniaków. A potem odkryłam Background Pony. Jestem też psychofanką Wiecznej Wojny.
  14. Cahan

    Ogłoszenie

    Chętnie podpowiadam, Madziu . Wiem co pomaga na każdy przypadek.
  15. Informuję, że poprawki obecnie stoją na rozdziale VII. Wersja na docsach jest już wersją nową, poprawioną. I radzę się z nią zapoznać, ponieważ urósł trzykrotnie. Nowe sceny, opisy... Obecnie jest to w zasadzie inny tekst. Choć fabularnie to w zasadzie nic się nie zmieniło. W przyszłym tygodniu zabieram się za VIII. I postaram się do wtorku dostarczyć rozdział XX.
  16. Uwaga! Informuję, że VII rozdział Cienia Nocy został właśnie poprawiony. I to tak, że zwiększył się trzy razy.

    1. WilczeK

      WilczeK

      to jakiś niezły DLC.

  17. Ale skoro 3 paski oznaczają generała dresów, to co oznaczają takie 4 paski? Mam hipsterskie dresy bezpaskowe i niczego nie mogę wyrwać :/
  18. Chloroformem jest baaardzo trudno kogoś uśpić. To działa tylko na filmach. A jaki mam sposób na podryw? "Hej, Mała! Idziemy expić?" Tak, moje związki ograniczają się do friendzone z koniem
  19. Dziękuję serdecznie . Choć wolałabym po polsku, ale mówi się "trudno". Niestety widzę, że ktoś to chyba porzucił prędko i już raczej nie wznowi. No i ilość słów też nie wygląda zachęcająco. Znalazłam sama coś innego, ale miało tylko jeden rozdział. Szkoda, bo chętnie poczytałabym do tego porządnego wielorozdziałowca.
  20. Słucham sobie Derpy adn Carrot Top's Epic od Carbon Maestro i się zastanawiam, czy istnieje do tego jakiś fanfik. Jeśli tak to byłabym wdzięczna gdyby ktoś podał link i nazwę. Po prostu muzyka jest super, a te obrazki przedstawiają logiczną historię. Jeśli nie ma opowiadania, to no cóż... Napisze się.
  21. Schroniskowe mają takie zalety: - są za darmo - biorąc ratujesz takiemu życie - duży wybór - są nie tylko szczeniaki - w odróżnieniu od znajd można w przypadku osobników dorosłych określić w miarę temperament, jednak w takim stresowym środowisku nie jest to zbyt dokładny wyznacznik Ale dalej to "no name", o którego przeszłości nie wiemy nic. Może mieć masę obciążeń genetycznych i skrzywień na psychice. Jedyne o co mi chodzi to o to by osoby biorące tylko dlatego, że jest za darmo były świadome tego, że być może niedługo będą musiały tego psa leczyć. A leczenie jest drogie.
×
×
  • Utwórz nowe...