Skocz do zawartości

Cahan

Moderator
  • Zawartość

    4072
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    151

Wszystko napisane przez Cahan

  1. Wydaje mi się, że są przyjaciółkami, które razem się wspierają, przy czym to Tiara gra pierwsze skrzypce. I mam wrażenie, że one się obydwie czują w gruncie rzeczy samotne i niedocenione, a swoim zachowaniem próbują zwrócić na siebie uwagę oraz się dowartościować.
  2. Cahan

    [Dyskusja] Znaczek

    Tiara- pewnie charakter wiecznej księżniczki, bo tak ona się zachowuje- jak typowa rozkapryszona księżniczka. Z wiekiem najprawdopodobniej się jej poprawi. Ale może się też okazać, iż Diamond ma talent jubilerski. Co do SS- może jej talentem jest produkcja ekskluzywnych sztućców, albo jest dobrym krytykiem kulinarnym...
  3. Cahan

    Quiz o Diamond Tiarze

    Tak w pierwszej piosence odcinka "Pinkie's Pride" Tiara przez moment śpiewa.
  4. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  5. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  6. Epicattleya do mnie dzisiaj przyszła <3

  7. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  8. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  9. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  10. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  11. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
  12. Serio Dolar i to nie raz. I nie bat na zad, tylko na lonżownik delikwenta! Triste- to już jest bardzo duży błąd z punktu widzenia biologii. Ylthin- spotkałam się z delikwentami, dla których grzyby to rośliny. Coś chyba nie tak z tą edukacją w Polsce...
  13. Cahan

    Dyskusja o spoilerach. Sezon IV

    Generałek- do "Daring Don't" kanonem była Twilight Velvet jako autorka książek o Daring Doo. To + wiek Kredens i jej wygląd sprawiają, że komiksy i książki traktuję jako "alternative story".
  14. Cahan

    Dyskusja o spoilerach. Sezon IV

    Co do wyrastania Kredens- obczajcie wspomnienia Twi w "The royal wedding" i popatrzcie na jej posturę jako źrebaka. Ona już miała inną figurę niż normalny kuc i inne proporcje. To jeden z powodów dla, którego uważam, że serialowa Kredens nigdy pegazem nie była.
  15. Dolar, ja spotkałam się z argumentacją, iż kucyki są parzystokopytne, ponieważ mają 4 kopyta, a 4 to liczba parzysta . Braki z biologii wśród bronies są przerażające.
  16. Ja wykonana przez mojego znajomego [sojlexa] z innego forum [Tawerna biz]
  17. Cahan

    [zabawa] Cechy charakteru

    Dojrzały jak na swój wiek.
  18. 3.Wątpliwości lepiej byłoby imho wyrazić w nieco inny sposób, twój zabrzmiał mniej więcej tak "-Te, stara jakiś smok nas chyba właśnie zaatakował. -Dlaczego tak myślisz? Przecież to, że właśnie morduje naszych żołnierzy, nic nie znaczy!" 5.Owszem, pamiętaj jednak na przyszłość, aby zachować realizm wojny. Już liczebność szwadronów mogę jakoś przetrawić [blisko do one pony army], ale nie irracjonalne decyzje wroga. Wstawiaj, w miarę możliwości, częściej rozdziały, bo z czasem niektóre rzeczy mogą się czytelnikowi zatrzeć w pamięci i nie wróci tak chętnie do czytania.
  19. Aradiusz fuks- zgadzam się w 100%. Może nie powstrzymam całego zjawiska, ale może chociaż kila osób tych błędów nie popełni i warto o ty pisać dla tych jednostek. Co do osób, które mówią, że kucyki wymiotują w serialu- macie mnie . Ale wymioty w całym zjawisku rażą mnie najmniej, najgorsze są kolana w miejscu, w którym kuc ma nadgarstki. Nasze pastelowe koniki mają bowiem pod tym względem końską budowę. I są nieparzystokopytne, a w co drugim faniku znajduję kwiatka rodem z bajki "Tłajlajt poszła do biblioteki. Parzystokopytna odkryła, że nie było w niej Spajka".
  20. Cóż, co kto lubi... Dość rozbudowane wątki miłosne ma też "Czas i Harmonia". Stanowią one jednak dodatek do całości.
  21. "Bojąc się miłości"- o Fluttershy, jeden z lepszych fików miłosnych. Jest w MLS, ale imho nie powinien się tam znaleźć, nie jest clopem. "Uwięziony"- Chrysalis x Blueblood, to jest urocze.
  22. Lubię to opowiadanie, przyjemnie mi się je czyta, aczkolwiek ten rozdział oceniam stosunkowo słabo. 1.Klaczka to niedojrzała płciowo/bardzo młoda klacz konia, jeszcze źrebak. Klacze, o których piszesz są dorosłe, termin ten jest dlatego nie do końca poprawny. 2.Ponyville- najbardziej strategiczny punkt w całej Equestrii... Serio? Toż to wiocha jest... 3."Nie wierzę! Ten smok współpracuje z wrogiem!"- właśnie was zaatakował, a wy macie problem z uwierzeniem w to? Zdanie mało odkrywcze, rodem z kreskówki dla dzieci. 4.Dziwne, że Aurora nikomu nie wspomniała o swoim łuskowatym sojuszniku... 5.Rozsądek mówi, że powinna wykończyć ich od razu, przy pierwszej okazji, a ona uskutecznia pokazówkę- kiepskie zagranie, Sonic. Mam nadzieję, że rozdział 5 będzie lepszy i ukaże się szybko
  23. UWAGA! Cahan odkrywa swoją tajemnicę przed mlp polska. Plotki mówią, iż Cahan jest kobietą. Plotki prawdę mówią. Ogłaszam to już setny raz, może w końcu niektórzy zauważą ten różowy znaczek pod nickiem.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  [7 więcej]
    2. Flippyn

      Flippyn

      Tak Steven Magnet trochę denerwuje bo nie wiadomo jak się zwrócić czasami. Teraz z Arjen mnie wprowadziłaś w przemyślenia, bo już nie wiem ( ale nie mów nikomu)

    3. Cahan

      Cahan

      Jasne Irwin ;). Poszukuję drugiej połówki, która pograłaby ze mną z hirołsy, poszła na konie, pogadała o uprawie roślin i dawałaby mi święty spokój przez większość czasu.

      A poważnie- irytuje mnie niezmiernie, kiedy ktoś bierze mnie za faceta. Nie wszystkie imiona żeńskie kończą się w końcu na "a".

      Arjen to był kiedyś "syrenką"- wówczas się mocno zastanawiałam nad jego płcią.

      PS: Z tą drugą połówką, to był żart. Moja druga połówka to ja sama. Nikogo nie szukam,...

    4. Niklas

      Niklas

      Cahan to pegasis?! :OOO

  24. I kolejna osoba robi ze mnie faceta . Foley, dziś ktoś do mnie zadzwonił przez pomyłkę i po głosie wziął mnie za mężczyznę. Może powinnam zmienić płeć, byłoby prościej... Nie będę się rozwodzić, czy Brohoof jest lepszy od Manezette, czy na odwrót, bo uważam, iż taka dyskusja nie ma sensu. Jednak uważam, iż robienie takich porównań, na podstawie nielicznych póki co numerów [od czasu rozpadu] mija się z celem. Co do korekty- tak w numerze są błędy, nie utrudniają one jednak odbioru całości, a to jest chyba najważniejsze. Nic strasznego się nie stało, w przyszłości pewnie będzie lepiej . Dlatego krytykowanie całego numeru za kilka literówek i nie branie pod uwagę treści tekstów uważam za krytykę niepełną i niepoprawnie przeprowadzoną. W kwestii pracy nad gazetą- niektórzy chyba myślą, iż cała ekipa nie ma prywatnego życia i innych spraw na głowie. Nie cały czas wolny odzie też na Brohoofa Potrzeba bowiem czasu na odpoczynek oraz na zdobycie odpowiedniej weny do pisania czegokolwiek. Czasem nawet napisanie jakiegoś krótkiego tekstu może być niezwykle męczące.
  25. Nie pamiętam na 100%, czy Twiligt była w tym fanfiku alikornem, ale jest o niej świetny shipp- "Po prostu mi zaufaj".
×
×
  • Utwórz nowe...