Skocz do zawartości

CRISIS: Equestria [PL][OSKAR][Z][Dark][Adventure][Crossover]


aTOM

Recommended Posts

7 godzin temu, SPIDIvonMARDER napisał:

Pragnę zaspoilerować, że dzięki dalszej ciężkiej pracy Suna, już wkrótce będziecie mogli chwycić fizyczną kopię Crysisa w swoje kopyta i czytać bez prądu!*

Dystrybucja będzie przeprowadzona online i u mnie na nadchodzących meetach. 

*choć w sumie prąd do oświetlenia się przyda.

i nie będzie niespodzianki. 
Gwoli ścisłości, to nie rozpędzałbym się tak, bo jeszcze sporo jest do zrobienia. Ale krok po kroczku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Sun napisał:

Gwoli ścisłości, to nie rozpędzałbym się tak, bo jeszcze sporo jest do zrobienia. Ale krok po kroczku...

Czy można wiedzieć, ile jest planowanych książek? To znaczy czy każdy tom, będzie w osobnej? Słyszałem przerażające opowieści, że jak "w legendach" jakoś 2013 roku wydano tom 1szy, to był tak gruby i miał tak mało kleiwa, że się literalnie rozpadał. jak będzie teraz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam tamto wydanie i faktycznie kiepsko zniosło próbę czasu. Dziś jest poszukiwanym rarytasem kolekcjonerskim.

 

 

Jednak w dzisiejszych czasach nie powinno być takich problemów. Liczba sztuk pewnie będzie obliczona na podstawie wstępnego zainteresowania zamówieniami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Vulture napisał:

Czy można wiedzieć, ile jest planowanych książek? To znaczy czy każdy tom, będzie w osobnej? Słyszałem przerażające opowieści, że jak "w legendach" jakoś 2013 roku wydano tom 1szy, to był tak gruby i miał tak mało kleiwa, że się literalnie rozpadał. jak będzie teraz?

Wstępnie planowane są 4 książki, ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. 

Co do pękania grzbietów i wypadania kartek, to problem ma dwa źródła i ja jestem w stanie zadbać tylko o jedno z nich. Mianowicie, problem może wynikać albo ze złej jakości materiałów (głównie kleju), albo ze zbyt małego marginesu wewnętrznego. On jednak rodzi taki problem, że im większe marginesy, tym mniej tekstu na stronie, wiec więcej stron i grubszy grzbiet, który chętniej pęka. Ale to problem na później.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...