Skocz do zawartości

Potwierdzenie nawigacji.


Airlick

Recommended Posts

Więc, jest to rzecz, która powinna być już wieki temu wprowadzona na forum - potwierdzenie nawigacji.

acf8b266f4.png

Coś takiego. Dzięki temu niewinni ludzie nie będą tracili swoich ścian tekstu przez przypadkowe zamknięcie karty czy cofnięcie strony. Wprowadźcie to, proszę was bardzo.

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, jak im się uda zamknąć, mogą użyć skrótu Ctrl + Shift + T, by przywrócić zamkniętą kartę, a IPB akurat ma na tyle fajnie, że zapisuje to, coś napisał :wow:

 

No ale jakby była możliwość, dobrze by było wprowadzić, hue.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Changes made in the editor will be lost? o_0
Haha, no~ chyba nie na tym forum... :v

 
Bo aby odzyskać naszą ścianę tekstu, która po zamknięciu karty przepadła, należy:

  • otworzyć zamknięty temat
  • kliknąć ten szary prostokąt pod "Dodaj odpowiedź"
  • kliknąć ten napis na dole "wyświetl automatycznie zapisaną treść"
  • kliknąć ten przycisk "Przywróć zawartość"
  • smacznego! ^^

~~

A tymczasem wszelakim wyskakującym okienkom mówimy stanowcze nnnnope!! >,<

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawartość jest zapisywana automatycznie - czyli wtedy, gdy skryptowi forum "zachce się" zapisać (raczej jest to ustawione na sztywno w kodzie i np. Siper czy Skaj nie mogą tego zmienić - dunno tho, niech ktoś z czerwonych potwierdzi). Wiem z doświadczenia, że taki zapis nie zawsze coś da - skrypt często zapisuje tylko początek postu. Albo nie zapisuje wcale. Albo zapisał krótkiego posta z wczoraj, a długaśny wywód sprzed godziny olał zupełnie. Jeśli coś się stanie, to z odzyskaniem treści są problemy.

Popieram pomysł z okienkiem. Może czasem drażnić, ale i niejednemu ocali cztery litery.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

r9E4ear.png?1

@Edit
nie da się tego ustalić z góry, skrypt sam co jakiś czas to robi, jednak wydaje mi się, że jest to na tyle częste, że nie trzeba żadnych wyskakujących okienek, by przywrócić posta. Ktoś musiałby naprawdę szybko pisać, aby utracone słowa zajmowały bardzo sporą objętość, dlatego wydaje mi się, że nie trzeba wprowadzać tego wyskakującego okienka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prywatne wiadomości się nie zapisują, przynajmniej mi ostatnio nie zapisało i po przypadkowym zamknięciu karty musiałem od nowa pisać wszystko. Poza tym, jeśli nic nie napiszemy w okienku, to potwierdzenie nie będzie nam przeszkadzać, więc jestem za.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bo aby odzyskać naszą ścianę tekstu, która po zamknięciu karty przepadła, należy:
otworzyć zamknięty temat
kliknąć ten szary prostokąt pod "Dodaj odpowiedź"
kliknąć ten napis na dole "wyświetl automatycznie zapisaną treść"
kliknąć ten przycisk "Przywróć zawartość"
smacznego! ^^

 

Hmm, jakoś ja nic takiego nie mam :rarity5: Może jest to zależne od rangi? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat autozapis zależy od fochów skryptu i pojawia się, jak chce - nie wiem z kolei, czy jego widoczność zależy od trybu edytora, bo nie znoszę rozbudowanego i klepię odręcznie BBCode'y w prostym :P

Edit: swoją drogą autozapis widuję głównie w panelu Szybkiej Odpowiedzi (i w komentarzach do blogów na Forum Actionum, jak całe FA opartych na IP.Board). Generalnie nie jest to system, na którym można polegać.

Edytowano przez Ylthin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem z kolei, czy jego widoczność zależy od trybu edytora, bo nie znoszę rozbudowanego i klepię odręcznie BBCode'y w prostym

W prostym też u mnie nie ma, ja zawsze używam prostego a nie tego dziwacznego, który ciężej ogarnąć od zwykłych BBCode. Teraz sprawdziłem po prostu w tym trybie domyślnym, i też nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...