Skocz do zawartości

[Gra] Liceum Nauk Magicznych (Czy może raczej życie w internacie?)


Ukeź

Recommended Posts

- Za... nieważne. - Wzruszył ramionami tylko i spojrzał na górze na drzwi na których widniał napis "świetlica". Okej, to przydatne. Otworzył drzwi i zauważył pare pojedynczych osób, siedzących na krzesłach i fotelach. Namierzył wolne miejsca gdzieś z tyłu sali, w rogu. - O, tam będzie dobrze. - Znów pociągnął za sobą Tori.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Chodźmy znaleźć jakieś miejsca.- Zaproponował po czym ruszył na górę dalej rozglądając się za Jessy jednak jej nie wiedział. 

Oby nic się jej nie stało. rozmyślał Nick wchodząc do świetlicy. Zajął miejsce na fotelu i czekał. Nadal jednak nie wiedział dziewczyny.

Oby to nie była moja wina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Na szczęście- powiedział cicha Nick. Po chwili zwrócił się do dziewczyny.- Zebranie się jeszcze nie zaczęło więc mamy chwilę aby porozmawiać.Czy ja...- Nick zbierał się w sobie.-Czy ja nie przesadziłem ... no wtedy... jak...-Nick nie miał odwagi teraz powiedzieć, że ją pocałował. Miał nadzieję, że Jessy wiedziała co miał na myśli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick lekko wytrącony z rozmyślania popatrzył na dziewczynę.

-Zastanawiam się ja w życiu źle zrobiłem. Najpierw poznałem dziewczynę a ona ginie jakiś czas później. Teraz poznałem dziewczynę,która mnie rozumie i jest we mnie zakochana a ja sprawiam, że nie chce mnie znać. Dodatkowo płakała przeze mnie.- Zastanawiał się nad tym głębiej i poczuł, że pojedyncza łza spłynęła po jego policzku. Pośpiesznie przetarł twarz ręką.-Jestem strasznym człowiekiem- powiedział szeptem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...