Skocz do zawartości

[Zapisy/Gra] Laboratorium (Human)


Elizabeth Eden

Recommended Posts

Wyszłam z windy i pogoniłam wszystkich, chcąc ją wysłać po Feuera i Rage'a, którzy zostali na dole. Tak blisko wyjścia i normalnego świata. Tak blisko, a jednak ten poziom nie napawał mnie optymizmem.

-Tu jest za cicho. Mam wrażenie, że kierujemy się prosto w pułapkę.

Edytowano przez MewTwo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Naprawdę myślisz że na poziomie w którym trzymają wszystkie obiekty będzie coś takiego jak inne wyjście? Raczej nie chcieliby ryzykować że tacy uciekinierzy jak my mogliby z niego skorzystać

Edytowano przez Pawlex
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usłyszałam w głowie głos. To był Rage. Wygoniłam wszystkich z windy i wcisnęłam guzik, który miał pognać windę na piętro, na którym znajdowali się Rage i Feuer. Temu pierwszemu odpowiedziałam, ze już wysłałam windę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Gdy się urodziłem. Od początku zaczęto na mnie bolesne testy. Byłem jedynym który zdołał wtedy przetrwać te eksperymenty. Zwiedziłem wiele laboratoriów aż w końcu trafiłem tutaj. A jak jest z tobą czemu masz taką wrogość do świata?

Edytowano przez Magus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Wrogość do świata? - Zapytał nie rozumiejąc co mutant ma na myśli. - Dlaczego uważasz że jestem wrogo nastawiony do świata? To nie tak że podpalam wszystko z zemsty czy dlatego że ten świat mi się nie podoba. Dla mnie ogień to sztuka chłopcze. Gdy pierwszy raz zobaczyłem płomień, poczułem zapach dymu, widok gdzie ogień niszczy materiał...zakochałem się w nim. Podpalam bo podoba mi się ten widok. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...