Skocz do zawartości

[Zapisy/Gra] Laboratorium (Human)


Elizabeth Eden

Recommended Posts

Po kilkunastu minutach drogi Feuer w końcu znalazł jakąś farmę. Zdążył już poznać głosy które stamtąd dochodziły. Wszedł do środka i rozejrzał się po wszystkich mutantach.

- Więc większość uciekła. Sukces

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Co dalej? - Zapytał siadając na pierwszym lepszy siedzeniu. Rozwalił się na nim jakby mieszkał tu od zawsze. - Chyba nie zamierzacie się pokazać ludziom? Cały świat by o nas trąbił a tamtej zołzie wystarczyło by tylko oglądać TV by wiedzieć gdzie jesteśmy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Hej - powiedziałem po czym wróciłem do rozmowy o moim pomyśle. - Może i byłem dzieckiem jak mnie zabrali ale jak mam uciekać całe życie to wolę im nabruździć ile się da - powiedziałem szczerze. - Tamci... - Znów wskazałem na laboratorium. - będą nas ścigać do skutku chyba że odwrócimy ich uwagę od siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Oj kombinatorzy z was... - Odparł zamykając oczy. Miał wielką ochotę zasnąć na czymś wygodniejszym niż podłoga i koc. - Z tego co pamiętam rząd pozwala na takie eksperymenty. Nawet jeżeli ludziom się to nie spodoba nic z tym nie zrobią...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farma:

Królowa zmarszczyła brwi i zamieniła się w czerwoną mgiełkę, znikając w traktorze. Po chwili nagle wypadła z niego w swojej materialnej formie, upadając do tyłu na plecy.

- Nie ma - jęknęła.

Padocholik:

Dostałeś 20 nowych likwidatorów i taki helikopter:

mid_2199.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...