Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Jutro


Mały Hehesz

Recommended Posts

(Uznam więc że jesteście na zewnątrz XD Swoją drogą pozdro, moja postać ma powiedzmy, że częściowy albinizm, heterochromię, przez co jedno oko czerwone, nie to wcale nie zwraca uwagi XD)

 

Fen uznał, że na razie od wilkowatej osoby będzie się trzymał z daleka. Może nie powinno się każdego ot tak oceniać po jego rasie, ale no, natura to natura. Gdyby spotkał miłego wilka to przecież mógłby się z nim dogadać, nie? Ale lepiej nie ryzykować.

Zauważył za to w oddali dwie osóbki z wczoraj, najwyraźniej o czymś rozmawiające. Podszedł do nich, dosłownie jakby wyrósł tuż obok. Koty się dobrze skradają, czyż nie?

- Mówiłem ci, że musisz zacząć panować nad emocjami - zwrócił się do demona ze spokojem w głosie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Ja? Straszę? - Spojrzał na nią nieco zaskoczony. - Ja tylko zwyczajnie do was podszedłem, nic więcej - oznajmił nieco się uśmiechając. - Podejrzewam, że dyskutujecie o tym jakże... hmmm... ciekawym apelu? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick popatrzył na chłopaka.

-Tak. To było naprawdę dziwne. Skąd ona o nas wie.- Powiedział szeptem. Po chwili dodał.- Uważaj, bo mogę przypadkiem nadpalić ci trochę futra.- Nick lekko się uśmiechnął. Po chwili jednak spoważniał i popatrzył na Alice.

-Przecież nie mogę chodzić cały dzień z czerwonymi oczami. Nikt mi nie uwierzy, że to są soczewki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Futra? - Uniósł jedną brew do góry. - Wiesz, zasadniczo to gdybyś zaczął przy szkole rzucać kulami ognia to nie byłoby to ani trochę podejrzane... - stwierdził ironicznie ściszonym głosem. A słysząc jego ponowne stwierdzenie apropo czerwonych oczu... - Wiesz, spójrz na mnie, co ja mam powiedzieć z jednym czerwonym okiem? Poza tym, masz białe włosy, zasadniczo wyglądasz jak albinos. - Wzruszył ramionami. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To powiecie że to choroba a raczej wada genetyczna. - powiedziała i wzruszyła ramionami. - No i tak przestraszyłeś mnie trochę. - uśmiechnęła się. - Niektórzy ludzie wiedzą o nas od zawsze. Taka jest prawda.

Alice spojrzała na Jessy.

- Cześć. - powiedziała krótko.

Edytowano przez Szeregowa Rainboww Dash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-O włosy się nie martw. Będę je farbował na czerwone aby się nie... wyróżniały w czasie mojego demonizmu.- Powiedział krótko.- Poza tym ty przynajmniej możesz nosić soczewki a ja nie.- Nick chciał coś jeszcze powiedzieć, kiedy usłyszał znajomy głos. Odwrócił się powoli i zobaczył Jess. Nic nie powiedział, tylko kiwną lekko głową na znak, że też się z nią wita. Usiadł na trawie i patrzył w ziemie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fen słuchał tego i spojrzał na nowo przybyłą dziewczynę. Skoro niedawno była normalna, jak to stwierdziła ta druga przed chwilą, to znaczy, że zapewne jest wampirem. Hmmm...

- Co do noszenia soczewek to akurat mi nie służą, nie mogę ich nosić, bo bardzo ograniczają mi dobrą widoczność - dodał jeszcze. - Swoją drogą to nawet was nie znam, na dobrą sprawę. Jestem Fen. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Cóż no to i ja i Fen będziemy mieli problem dziewczyny.- Powiedział do Alice i Jess.- Jestem Nick. Hmm... dalej się zastanawiam jak to będzie wyglądać. Miałbym mieć wiecznie czerwone oczy i włosy? Cholera to już lepiej latać po szkole z tabliczką "Jestem Demonem"- Powiedział cicho Nick nie podnosząc głowy.- Trzeba coś innego wymyślić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Zasadniczo ty masz większy problem - zwrócił się do Nicka. - Ja mam heterochromię, częściowy albinizm i takie tam. To ludzka mutacja. - Wzruszył ramionami. - Chociaż wiesz, możesz zawsze mówić, że pofarbowałeś swoje naturalne włosy na czerwono, bo właśnie masz albinizm i nie chcesz żeby to było aż tak widać. - Spojrzał na Alice. - Mi też jest miło i tak, jesteśmy w jednej klasie. Ciebie również miło poznać - dodał i spojrzał na Jess. 

Edytowano przez Ukeź
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Wiem wiem. Ale tak czy inaczej wydaje mi się, że to będzie aż nazbyt widoczne.- Powiedział bez przekonania Nick nadal nie podnosząc głowy.- Poza tym czerwone oczy mam, kiedy zamierzam używać demonicznej mocy lub magii. Ciężko mi będzie to ciągle utrzymywać.-Dodał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- W sumie fakt - przytaknął. Rzeczywiście zmieniające kolor oczy samoistnie to już większy problem. - Więc zostaje opcja panowania nad emocjami i nie używania mocy, nie sądzisz? - powiedział, poprawiając swój cylinder. - Nieludzie, będziecie mieć problem w tej szkole, współczuję. (Fen się w końcu nikomu jeszcze nie ujawnił, nie? :v )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(moja postać jak widać wie :) Chyba dowiedział się po ostatnim wybryku :) )

-Racja. Ale czasami może być ciężko.- Przyznał. Głowę nadal miał opuszczoną.- Ale pamiętaj, że ja nie mogę mieć kontaktu z niczym świętym ani wejść do żadnego świętego pomieszczenia. I to może być poważniejszy problem.-Dodał cicho.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Może mieć takowe podejrzenie, przecież mu nie bronię XD)

 

Fen zastanowił się przez chwilę. Fakt to już mógł być większy problem.

- Czy nieświęcony przykładowo krzyżyk też by ci zrobił krzywdę, czy tylko te poświęcone przedmioty? Bo taka prowizorka, jeśli nieświęcony krzyżyk nie robiłby ci krzywdy to mógłbyś go nosić, żeby nie wzbudzać podejrzeń, czy coś. Ale nie wiem jak to na was działa. 

Zaraz potem zauważył nowo przybyłego.

- Mam w domu pięć kotów, to jakiś problem? - zapytał unosząc brew. 

Edytowano przez Ukeź
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...