Skocz do zawartości

Ukeź będzie bazgrać OCki i Ponyfikacje na życzenie~


Ukeź

Recommended Posts

Jak w temacie. Z racji, że jestem leniem totalnym, a wypadałoby się wreszcie podszkolić i w ogóle wziąć do jakiejś roboty, to realizacje zamówień są jakimś sposobem. Tak samo jak było z pisaniem one-shotów na zamówienie, też trochę ze stylem pomogło, więc czas na rysunki.

Na razie za darmoszkę, bo moje prace pozostawiają wiele do życzenia, ale, że właśnie za darmochę, to bez ponaglania i takich tam. Tak samo zastrzegam sobie prawo do zaprzestania przyjmowania i wykonywania zamówień.

Digitale chcę ćwiczyć, bo mi na razie nie wychodzą.

 

Ale teraz o tym co i jak zamówić.

Rysuję OCki i Ponyfikacje. 

 

Jeśli chcesz rysunek OCka to potrzebuję:

~ Obrazka Twojego OC, wykonanego w generatorze, narysowanego, ogółem jakiejś formy wizualnej, równie dobrze rzeźba mogłaby być

lub

~ Bardzo dokładnego opisu tekstowego, zawierającego wszystkie istotne dane, jak np. kolorystykę, płeć, jak konkretnie znaczek wygląda, ułożenie grzywy, ogona, atrybuty, kształt oka i takie tam. 

A najchętniej przyjmę zamówienia z połączenia obu tych rzeczy. Wtedy rysuje się szybciej, jak wie się, co trzeba narysować.

 

Jeśli życzysz sobie ponyfikacji, to dostarcz mi:

~ Zdjęcie danej osoby, obrazek ją przedstawiający 

~ Dokładny opis znaczka, albo najlepiej rysunek

~ Jakieś wymogi w kwestiach atrybutów?

Może to być zarówno ponyfikacja Twojej osoby, jakiegoś aktora, czy postaci fikcyjnej. Pełna dowolność.

 

W obu opcjach dajcie znać, czy chcecie coś na kształt portretu, czy całą sylwetkę.

Jedna osoba ma prawo do jednego zamówienia w kolejce. Póki go nie zrealizuję, niech nie prosi o kolejne. Zamówienia przyjmę w komentarzach tutaj, umieszczajcie to wszystko w spoilerze. Możecie też złożyć zamówienie na pw, jeśli tak wolicie.

Robię kucyki bez tła na razie przynajmniej.

 

No i najważniejsze pewnie dla potencjalnych chętnych, próbka mojej twórczości, która wiadomo, idealna nie jest.

Mój OC

mlp_oc_theo_by_gocholudek-d63gf3z.png

mlp_oc_theo_2_by_gocholudek-d63gfd7.png

I przykładowe ponyfikacje:

Bill Kaulitz

bill_pony_by_gocholudek-d60k511.png

Yoh Asakura z Króla Szamanów:

yoh_by_gocholudek-d61y7sc.png

Mikaze Ai z Uta Pri:

mikaze_ai_as_pony_by_gocholudek-d60nlsg.

 

Ktoś? Coś?

 

PS rozważam przyjmowanie zamówień na futrzaki i chibi, ale na razie zostańmy przy kucach.

 

Kolejka:

~ Uszatka
~ Triste Cordis
~ Yax Umarły
~ Sajback Gray
~ Dayan
~ Cahan
~ Gandzia
~ Alciapl v2
~ Discordia
~ Ryś Raindrops
~ Cersei Lannister
~ Loni
~ Serey
CHWILOWO ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ WSTRZYMANE, PÓKI NIE OGARNĘ TEJ KOLEJKI.
Edytowano przez Ukeź
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tej próbce którą zaprezentowałaś nie mogę się powstrzymać by się nie zgłosić :P

Tak więc proszę w przypływie dobrej woli o narysowanie mojego OC-eka

http://vpx.pl/i/2014/03/14/mariusz1.png

http://th09.deviantart.net/fs71/PRE/i/2014/017/e/d/mariusz_by_doktorwhooves-d72kqzs.png

Najlepiej oczywiście w garniturze.

I najlepiej chyba żeby to była cała postać, choć jeśli wygodniej ci będzie portret to nie widzę przeciwwskazań

Edytowano przez mariusz391
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, zapisałam Was do kolejki i zabieram się do roboty, skoro tak~ 

 

A co do tych futrzaków, jak wreszcie narysuje swoją fursonę, to może wtedy... Inaczej, ja ją rysuję od lat, ale nigdy nie kończę żadnego szkicu i tak zostaje w martwym punkcie. Ale no, może wreszcie się zbiorę za porządny art z nią. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, więc wzięłaś się za te requesty C: 

No skoro tak to skorzystam. Poproszę tę panią, która będzie mieć pluszaka~ 

 

http://th05.deviantart.net/fs70/PRE/i/2014/174/0/c/vanilla_by_rainbowlightblack-d7nln51.png

http://th02.deviantart.net/fs70/PRE/f/2013/333/a/a/vanilla_s_time_by_glaciespavo-d6w2xre.jpg <- tobie chyba mogę nieco perwersyjnego arta podesłać. Tu po prostu najlepiej widać CM xD 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zamówić swojego OCka:

Płeć - ogier... to chyba oczywiste ;)

Wygląd (grzywa, ogon)- baza - patrz profil z PonyCreatury 

Kolory:
 
Piszę to, ponieważ jest to BARDZO jasny niebieski. Z całą pewnością nie biały. A mam dość gadania - "toż to Vinyl". Poza tym , może się do czegoś przydać  :)

Grzywa / ogon/ umaszczenie:
 
-umaszczenie
 
-grzywa
 
-pasemko


CM - Słuchawki DJskie (są na rysunkach w profilu, wystarczy cokolwiek podobnego), w razie jakichkolwiek wątpliwości możesz użyć tej fotki (lub dowolnej innej z grafik google "dj headphones")
 
Oczy - a niech będą jakieś jasno zielone, kształt - coś na wzór tej postaci (oraz milion jej recolorów) z blind bagów. Byle bez "kobiecych" rzęs, bo jeszcze ktoś powie: SHYLITUDE BYŁA KOBIETĄ!!!  :lol:
 
Pysk - jakiś lekki uśmiech - patrz mój avatar
 
Poza - cała postać, poza dowolna. Wystarczy :) 

 

Edyta. Jeśli to możliwe, będziesz miała czas i chęci to niech siedzi i słucha muzyki z miną taką jak Fluttershy z avataru(a?) Jeśli nie - wystarczy, że będzie sobie stał. 
 
Z góry serdecznie dziękuję. :hug3:

 

Triste

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla ciebie nielada wyzwanie. Narysój moją ponyfikacje wedle tych zdjęć:

2ec3r4k.jpg

33mrfhd.jpg cutie mark będzie raczej zasłaniał strój, ale jak coś to płyta winylowa i doczepione skrzydełka. maść niech będzie brązowa lub pomarańczowa a oczy zielone. Niech zamiast kijka i kuli będzie jakieś berełko i kryształowa kulka a strój wygląda bardziej dostojnie. A. I mam się uśmiechać. :) Ciekawe czy dasz radę :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc proszę w przypływie dobrej woli o narysowanie mojego OC-eka

 

Jest więc Twój OCek XD Znaczy ten no, mam nadzieję, że Ci się spodoba i przepraszam za tą ułomną błyskawicę na znaczku, za nic nie chciała normalnie wyglądać. 

Ogółem to cały czas ćwiczę różne opcje z tym cieniowaniem, ale wcale lepiej to nie wygląda, meh xD

Ale proszę, oto kuc (i tak najfajniej rysuje się okularki XD) :

Xm1tASL.png

 

Ach i kolejka uzupełniona o nowych chętnych. 

Podejrzewam, że te ponyfikacje będą niezłym wyzwaniem, ale w sumie to fajnie. Z tym, że nie bijcie po głowie jeśli się sobie nie spodobacie :P 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łooooł :pinkieo:

Gdy zobaczyłem twoje próbki od razu wiedziałem że masz talent dziewczyno, ale nie sądziłem że ci wyjdzie AŻ TAK dobrze!

 

To jest po prostu rewelacja, grzywa jak i ogon które zachowałaś w oryginalnej ,,puchowatości'', jeszcze ten cudowny garnitur.

 

Cieniowanie też genialne.

 

No po prostu brak mi słów. Aż mi się wierzyć nie chce że robisz rysunki na takim poziomie za darmo.

 

WIELKIE DZIĘKI :aj5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię swoich prac, bo nie umiem cieniować. Znaczy jak to znajoma określiła to jest takie "mdłe i przez to obleśne" i w sumie się z tym zgadzam, ale jak próbuję to jakoś uprościć to wychodzi sieczka. Więc robię za darmochę, póki ćwiczę, żeby mnie to cieniowanie aż tak nie wkurzało, że najpierw patrzę na to "no, chyba jest ok" a potem jak to gdzieś opublikuję stwierdzam "nie, gówniane to jest" XD No i póki próbuję ogarnąć jak się konikom nogi powinny zginać to też...

Plastyk spaczył mi mózg, bo wiem, że każdy sor, czy sorka od rysunku powiedzieliby, że to totalny kicz i jest okropne, więc sama tak zaczynam to odbierać.

Z czasem zacznę pewnie robić komisze, tak czy tak, ale korzystajcie póki nie uważam, żebym miała poziom do komiszy xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te rysunki są Wow!

Cóż, prosiłabym o alikorn z mojego avka. Tylko, że bez zeza. Figurę ma podobną do Celestii, ale jest smuklejsza, a pysk ma jak widać,kredensowatopodobny. Grzywa jest jasnozielona, jak młoda trawa wiosną.
Jej znaczkiem jest srebrny sierp księżyca otoczony kilkoma pasemkami zielonkawej [miętowej]mgiełki. Ale go w zasadzie nie powinno być widać, bo ona żyje w średniowieczu i nosi typowe dla tamtego okresu stroje. Często nosi zieloną zbroję, podobną do tej należącej do Królowej Chrysalis.

Cechy szczególne? Duże, wąskie uszy. Pysk stosunkowo kanciasty. Długie nogi, cała klacz wygląda na wychudzoną.

To przykładowy wygląd, ale z wieku lat 10ciu:

http://th01.deviantart.net/fs71/PRE/i/2014/213/8/0/little_princess_night_shadow_by_cahandariella-d7t7nda.jpg



A ponieważ obrazki robisz śliczne i głupio tak za darmo żebrać o OCkę, to oferuję Art Trade. Do wyboru są rysunki kolorowe i czarno-białe [różnią się też stylem].

http://cahandariella.deviantart.com/gallery/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ponieważ obrazki robisz śliczne i głupio tak za darmo żebrać o OCkę, to oferuję Art Trade. Do wyboru są rysunki kolorowe i czarno-białe [różnią się też stylem].

http://cahandariella.deviantart.com/gallery/

 

Art Trade to całkiem niegłupia oferta, powiem Ci, tyle, że nie do końca ogarniam tego działanie (to przez te gorąco, nie myślę już). W sensie, że ja Ci narysuję po mojemu tą Twoją OC, a Ty mi potem coś też narysujesz, nie? XD Tylko ten no, to załóżmy, że chciałabym kolorowego arta. I że mogę chcieć np. mojego OC? Ej przepraszam za te ułomne pytania, ale nikt mi nigdy tego nie proponował i tak jakoś, no, rozumiesz XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja też poproszę ponyfikację generała Wrangla - jeśli można, to całą sylwetkę.

Zdjęcia, a raczej linki:

http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2010/293/b/6/wrangel_by_olgasha-d314eua.png

http://www.hoover.org/sites/default/files/uploads/inline/images/large/hoov-12-01-30-ph01.jpg

http://fc08.deviantart.net/fs71/f/2010/194/3/c/Baron_Wrangel_by_olgasha.png

 

Niestety, nie mam pomysłów na znaczek; na szczęście baron Wrangel był baronem i miał herb: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/99/Wrangel_COA.jpg

W takim wypadku jego CM stałaby się sama tarcza herbowa: http://puu.sh/aBFhb/99b7c8d0c6.jpg (Przepraszam za pozostałości hełmu i innych ozdóbek w linku).

 

Jeśli nie sprawi to problemu, to prosiłbym o ubranie go w czarną czerkieskę (znaczy mundur z czapką jak na tym zdjęciu). Teoretycznie pozwoliłoby to też ukryć CM, ale to pozostawiam już Twojej woli.

 

Jeśli trzeba więcej szczegółów: PM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cahan - to jak dotrze kolejka do Ciebie i już Ci to narysuję to najwyżej wtedy będę i od Ciebie czegoś chcieć ^^

 

Mogłabym prosić o rysunek mojej OC Leopard? ;w; 

 

Proszę. Jak to ja miewam, teraz nachrzaniam wszystko na raz, a potem nagle zrobię pół roku przerwy, albo coś... XD Mam nadzieję, że się podoba ^^

 

G2sdPQI.png

 

A i kolejnych chętnych zaraz dopiszę, ale ostrzegam, że ja mam rozrzut z tempem robienia prac, jak już wcześniej wspominałam, dostanę dzikich chęci i robię kilka rzeczy pod rząd, a potem cisza przez kilka miesięcy, więc żebyście nie myśleli, że ot tak będę ciągle nachrzaniać XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cahan - to jak dotrze kolejka do Ciebie i już Ci to narysuję to najwyżej wtedy będę i od Ciebie czegoś chcieć ^^

 

 

Proszę. Jak to ja miewam, teraz nachrzaniam wszystko na raz, a potem nagle zrobię pół roku przerwy, albo coś... XD Mam nadzieję, że się podoba ^^

 

G2sdPQI.png

 

A i kolejnych chętnych zaraz dopiszę, ale ostrzegam, że ja mam rozrzut z tempem robienia prac, jak już wcześniej wspominałam, dostanę dzikich chęci i robię kilka rzeczy pod rząd, a potem cisza przez kilka miesięcy, więc żebyście nie myśleli, że ot tak będę ciągle nachrzaniać XD

ojeju jeju jeju jeju :soawesome: 

to jest takie ... takie. wow ;w; 

najfajniejszy obrazek z obrazków moich oc , dziękjuję bardzo ^^

gdybym umiała to bym się odwdzięczyła :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A i kolejnych chętnych zaraz dopiszę, ale ostrzegam, że ja mam rozrzut z tempem robienia prac, jak już wcześniej wspominałam, dostanę dzikich chęci i robię kilka rzeczy pod rząd, a potem cisza przez kilka miesięcy, więc żebyście nie myśleli, że ot tak będę ciągle nachrzaniać XD

 

Słuchaj, ja od tygodnia próbuję się zabrać do dokończenia zebranych w swoim wątku requestów, ale mam tak wielkiego lenia, że nie wiem. Już myślałam, że się skończył jak robiłam dzisiaj pracę na konkurs, a tu nie bo zrobiłam i więcej mi się nie chce XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojeju jeju jeju jeju :soawesome:

to jest takie ... takie. wow ;w; 

najfajniejszy obrazek z obrazków moich oc , dziękjuję bardzo ^^

gdybym umiała to bym się odwdzięczyła :v

 

Cieszę się, że się podoba XD Jak Ci się nudzi to możesz tak sobie kiedyśtam i tak nabazgrać mojego OC, ale to tylko luźna propozycja xDD

 

 

Słuchaj, ja od tygodnia próbuję się zabrać do dokończenia zebranych w swoim wątku requestów, ale mam tak wielkiego lenia, że nie wiem. Już myślałam, że się skończył jak robiłam dzisiaj pracę na konkurs, a tu nie bo zrobiłam i więcej mi się nie chce XD

 

Weź, ja się teraz zabiorę za art na konkurs, ten z FS, a potem wracam tutaj xD Ja mam gorzej, bo za konkursowe prace mi się ciężej zabrać, ale się zgłosiłam to się zabiorę... Tylko nie wiem, czy tradycyjnie bazgrać, czy ryzykować z digitalem XD 

Ej narysuj mojego OC, weź mnie tam wpisz u siebie do kolejki, jak chcesz tak btw :P xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Weź, ja się teraz zabiorę za art na konkurs, ten z FS, a potem wracam tutaj xD Ja mam gorzej, bo za konkursowe prace mi się ciężej zabrać, ale się zgłosiłam to się zabiorę... Tylko nie wiem, czy tradycyjnie bazgrać, czy ryzykować z digitalem XD 
Ej narysuj mojego OC, weź mnie tam wpisz u siebie do kolejki, jak chcesz tak btw xD

 

A mi wręcz przeciwnie. Łatwiej zabrać się za pracę, z której coś mogę mieć. Pointsy, ocenę, forumowy award. Jest taka jednak motywacja przy której wychodzę na materialistkę, a staram się nią nie być ;w; 

Hahaha, dobra, dopiszę, ale nie pytaj kiedy się ten OCek pojawi XD O ile się pojawi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discordia - Nie wiem w sumie, a jak bardzo udziwnione miałoby być to, że są razem na tym rysunku? Stojące obok siebie, przytulone itd? Rysowanie relacji jakiegokolwiek rodzaju jest ciężkie XD

Po prostu Tomek - W sumie to mogę Cię dopisać, ale po prostu nic nie obiecuję. W sensie, że wiesz, za te 10 osób, to mogę już rzucić to rysowanie itd :P 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...