Skocz do zawartości

Star Wars: Victor Hush


Arcybiskup z Canterbury

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 339
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Idziemy, tego nawet nie można nazwać rozgrzewką - Odpowiedział, kończąc wysysać siły witalne z dwóch strażników. Ponaglił chłopaka do wyjścia, sporadycznie jeszcze strzelając do strażników którym jeszcze chciało się walczyć. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jeszcze zobaczymy jakimi Sithami się okażą 

Victor zbliżył się do strażników. Bawiło go to że nie wiedzą co właśnie stało się w środku. Nie wysilając się zbytnio przejął kontrolę nad nimi wszystkimi.

- Panowie, wasza wspaniała służba dobiegła końca. Możecie teraz wszyscy...się zabić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gamorreanie rzucili się na siebie z rykiem. Nietrudno było przejąć kontrolę nad ich prymitywnymi umysłami. Już po chwili jeden z nich leżał martwy na ziemi,  zodrąbaną głową. Pozostała przy życiu trójka walczyła zaciekle, by sobie to życie odebrać.

- To dopiero perswazja...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Pamiętaj młody. Gdy zostaniesz księciuniem nie zatrudniaj tych prymitywów. W sumie kto ci zabroni przywłaszczyć sobie ten pałac? - Zapytał idąc na przód.

- Wracajmy do statku. Mam coraz większą ochotę powitać moich bliskich...albo skrzyżować z nimi miecze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedł do budynku. Po kilku minutach Victor usłyszał krzyki  kogoś wyjątkowo wzburzonego, następnie uderzenia czegoś metalowego - prawdopodobnie o ścianę, a już kilka sekund później coś wyleciało przez okno. Otworzyły się drzwi, przez które z szerokim uśmiechem wyszedł nautolanin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Victor usiadł tam gdzie siedział podczas lotu na tą parszywą planetę.

- Ciekawe jak bardzo zmienił się Coruscant pod moją nieobecność. Urodziłem się tam, walczyłem o jego wyzwolenie...a teraz wracam stary i zniszczony do rodzinnego gniazda. Jeżeli mam umrzeć to tylko tam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jeżeli chcesz. Ale ostrzegam że nie będzie już tak fajnie jak na Huttcie i nie wiem czy zdołam cię osłonić - Powiedział i udał się do Akademii. Nie zmieniła się za bardzo przez te wszystkie lata, w przeciwieństwie do tych którzy teraz w niej urzędują. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...