Skocz do zawartości

Star Wars: Victor Hush


Arcybiskup z Canterbury

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 339
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Victor czuł że Sith chce aby poddał się jego woli. Bezskutecznie.

- Ojej, imperatorze jestem tylko biednym, starszym panem. Może bym się ukłonił jakieś...40 lat temu? Moje kości są już takie słabe, takie ekstremalne gesty nie są już dla nich - Powiedział z udawanym smutkiem, jednak uśmiech nie mógł zejść z jego twarzy, nawet mimo starań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cybor pokręcił głową i spojrzał na towarzyszącego mu chłopaka.

- Widzisz młody? To są właśnie ci dumni SIthowie wyprani z humoru! - Krzyknął po czym znów skupił uwagę na imperatorze.

- Wybacz mi władco za me maniery, lecz bardzo długo nie miałem kontaktu z cywilizacją. Nazywam się Victor Hush, kiedyś Lord Sithów...dziś starszy pan...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Victor aż otworzył usta gdy usłyszał imię imperatora. Zakrył twarz w dłoniach a po chwili zaczął się śmiać. Bardzo głośno śmiać.

-A'Sharad kuźwa twoja Hett...jak ty dożyłeś tych czasów? - Zapytał podchodząc nieco bliżej. Wyluzował tera bardziej niż wcześniej. - Pamiętam jak byłeś zniewolony przez Vongów. Wybacz że cię nie uwolniłem ale wiesz, bądź co bądź byłeś Jedi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- No cóż, gdy ty tam sobie siedziałeś i robili ci brzydkie rzeczy ja odkrywałem tajniki ciemnej strony mocy, walczyłem z najeźdźcami aż w końcu gdy tu na tej planecie ostatecznie ich pokonaliśmy zrobiłem sobie małe wakacje. Dlatego to ty mnie powinieneś się kłaniać - Dodał już bardziej złowrogo. Następnie spojrzał na chłopaka gdyż zauważył zainteresowanie imperatora.

- Ej ale zostaw! Nie jesteśmy u siebie w burdelu ośmiornico - Krzyknął.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie sądzę - odparł Krayt. - Ale witam serdecznie w zakonie. Obserwujemy uważnie każdy twój krok, pamiętaj o tym. Jakiś niewolnik powinien zaprowadzić cię do twoich komnat... - dodał uprzejmie.

Myle przestał rozpracowywać zamek, wyprostował się i zasalutował z szerokim uśmiechem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Victor zdobył się nawet na lekki ukłon a gdy niewolnik przybył udał się za nim, przy okazji biorąc ze sobą Myle'a ze sobą.

- Będziesz mógł w nocy pomajstorwać przy zamkach i coś zwinąć - Powiedział cicho i zachęcająco - A jak ktoś cie złapie powiedz mu że jesteś pod moją opieką

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewolnik zaprowadził ich do dwóch pokoi połączonych jednym przedpokojem i z jedną łazienką, po czym ukłonił się i wyszedł.

- Ja biorę ten po lewej! - Myle rzucił się na łóżko w owym pokoju, po czym pobiegł na balkon z takim samym entuzjazmem. Przypominał teraz szczeniaka, który z radości nie wie co ze sobą zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Victor nie mając już jakiegokolwiek wyboru udał się do pokoju po prawej. Niby nic specjalnego ale jednak taki pokój wydawał mu się luksusem. Nie mając jednak jeszcze ochoty na odpoczynek postanowił rozeznać się po akademii. 

- Idę pozwiedzać resztę. Poznać innych Sithów. Później zabije Krayta i zostanę imperatorem...Sidious biłby brawo - Powiedział do chłopaka i udał się na "wycieczkę".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argus już z daleka zaczął się przyglądać dziewczynie z nieukrywanym zainteresowaniem. Takich Sithów mu brakowało od dawien dawna.

- Gorąca z lodowatym spojrzeniem...podoba mi się - Powiedział tak by to usłyszała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argusa zdziwiło takie natychmiastowe przejście do sedna.

- W twoim głosie czuć taką...dyscyplinę, takie posłuszeństwo. Uch - Sitha aż przeszły ciarki na samą myśl o takim oddaniu. Czy naprawdę jest jedynym żyjącym w galaktyce Sithem który nie jest oschłym gburem?

- Spokojnie, aklimatyzuję się w nowym zakonie. Strasznie dużo tu Darthów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...