Skocz do zawartości

[Zapisy][Gra] Internat


Mały Hehesz

Recommended Posts

-Co? Nie... nie boję się...-powiedziała, ale nie zabrzmiało to przekonująco.

Nagle weszła kobieta, która przydzielała wszystkim pokoje.

-Dzień dobry wszystkim. Na tym apelu chciałam przedstawić wam kilka zasad. Otóż od poniedziałku do piątku, macie zajęcia. Zajęcia odbywają się na 2 piętrze, od 8:00 do 14:00. Potem macie czas wolny, możecie wyjść z budynku. Po 20:00 wszyscy macie być w pokojach i macie zakaz wychodzenia z nich. Nie ma odwiedzin. Radzę wam ten czas przeznaczyć na odrabianie pracy domowej. W weekendy nie ma zajęć, jednak nie możecie wychodzić z internatu przed 9 i macie wracać o 20. Zakazuje się trzymania w pokojach wszelkich broni. Noże, miecze, lub nie daj Boże pistolety nie wchodzą w grę. Na terenie internatu jest również zakaz palenia i picia alkoholu. Jakieś pytania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Tak właściwie to ja... ten.. no ... chciałam zapytać czy pokoje będą przeszukiwane czy ktoś nie ma jakiś papierosów, lub.. jakiś ... innych, ostrych noży.... Ale jednak zmieniłam zdanie i nie zapytam.

Edytowano przez Night Fury
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta dziwnie się na nią popatrzyła.

-Od czasu do czasu będą przeszukiwane, ale będzie to bardzo rzadko. Skoro nie ma więcej pytań, możecie się rozejść do pokoi.-powiedziała kobieta i odeszła.

Yuki podeszła do Agnes.

-Gdzie byliście tak długo? A z resztą, nie ważne.-odparła i dla pewności naciągnęła bardziej kaptur.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Elucuru po odsłuchaniu apelu popatrzył za odchodzącą Yuki i chwilę potem powoli zaczął iść do pokoju. Popatrzył jeszcze chwilkę na grupkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...