Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Mały Hehesz

[Zapisy][Gra] Internat

Recommended Posts

Add wszedł do pokoju, wyciągnął z walizki całą szachownicę i ustawił ją na szafce nocnej, mimo iż była za duża to stała stabilnie, ułożył wszystkie figury. Wyciągnął też z walizki jakąś dziwną torbę z której brzęczał metal. Walizkę wsunął pod łóżko a torbę pod poduszkę. Usiadł na łóżku i czekał. 

-Dobrze a wiec idź do pokoju numer 6.-odparla kobieta i poszla gdzieś. Po chwili pojawiła sie w pokoju 13.

-Przenosisz sie do pokoju 5-powiedziala i wyszla.

"Przenoszę sie?"-pomyslala Yuki. Zabrala walizke i zaczela szukac pokoju 5. Gdy go znalazła, weszla do środka. Byly tam dwie dziewczyny.

-Cześć-powiedziala cicho

- To się mu dokopie i będzie po sprawie. - zaśmiała się. - Siemka. Jestem Emily. - powiedziała do dziewczyny która właśnie weszła.

Edited by Szeregowa Rainboww Dash

Oz jeszcze przez chwilę patrzył na odchodzącą kobietę, po czym ruszył w kierunku pokoju, w którym miał mieszkać. Gdy dotarł na miejsce otworzył lekko drzwi i ujrzał jakiegoś chłopaka. - Witaj. - powiedział krótko,lecz uprzejmie.

- Em. cześć!  - przywitała się - Jestem Agnes Cooper! To co? idziemy do sąsiadów. - po chwili się cofnęła i spojrzała na Yuki - czemu nosisz kaptur? zimno ci?

kiedy się skapnęła co powiedziała to stwierdziła, że jej też jest zimno.

- idziemy zwiedzać sąsiadów?

Add prychnął widząc wchodzącego chłopaka. Kolejny człowieczek który nie potrafi dostrzec prawdziwej doskonałości. Nie widział potrzeby przedstawienia się. 

- No to już. - powiedziała i wyszła. Zaczęła rozglądać się po korytarzu i po chwili dosłownie wskoczyła do pokoju numer 6. - Siemka. - powiedziała do dwóch chłopaków zamieszkujących ten pokój.

Agnes weszła za Emily i uśmiechnęła się do nich, jednak po chwili dostrzegła tego o kogo jej chodziło.

- on tu jest... - wyszeptała jej na ucho po czym postanowiła się przywitać. - hej wam.. jestem Agnes

Yuki byla zdziwiona zachowaniem dziewczyn. Postanowiła nie odzywać sie. Tylko popatrzy.

Edited by Mały Hehesz

- Ałć. Trochę chłodne powitanie. - odpowiedział, po czym podszedł do wolnego łóżka. Ledwo do niego podchodząc usłyszał czyiś głos i wystraszony wskoczył pod łóżko. - IIIK! Ja nie ukradłem żadnych ciastek! - krzyknął.

((Dedyk dla Cass :rainderp: ))

Edited by Krulig MaLinka
  • Upvote 2

(( lel ))

- Em ta... właśnie... no więc... ten... postanowiłyśmy, odwiedzić sąsiadów. I nie oskarżamy nikogo o żadne ciastka....

- Ooo... Jaki ponury. - powiedziała do chłopaka, który właśnie się odezwał. - Masz zły humor czy zawsze taki jesteś?

Yuki zerknęła do pokoju i dopiero teraz mozna ją bylo zobaczyć. Zobaczyla chłopaka z jakąś blizną na twarzy. Przygladala sie mu przez jakis czas.

Po chwili Oz wyczołgał się spod łóżka. - Też jesteście nowe? - spytał. - Jestem Oz, miło poznać - dodał uśmiechając się

- Spokojnie... spokojnie.... bo jeszcze coś ci się stanie... skąd te nerwy? - podeszła do Oza i wyszeptała - troszkę ci współczuję...

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...