Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Rodzina Diabłów [Highschool DXD][Reaktywacja]


Dean Ambrows

Recommended Posts

Lorence odeszła kawałek, ale po chwili weszła na drzewo pod którym stała Emily. Była na tyle cicho żeby ta nic nie zauważyła. Weszła na jedną z gałęzi, odczekała chwilę i zeskoczyła Emily na plecy przygwożdżając ją do ziemi.

- Pamiętaj, że zawsze musisz mieć oczy szeroko otwarte! - powiedziała.

Edytowano przez Szeregowa WWhite Fox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorence siedziała Emily na plecach.

- Eeeeej! Zejdź ze mnie! - zawołała Emily machając rękami i nogami.

Lorence uśmiechnęła się.

- To mnie zmuś. - zaśmiała się.

- Ale to nie fair! - zawołała.

- Nic w życiu nie jest fair. Przyzwyczaj się do tego. - powiedziała.

Emily chwyciła jakiś gruby patyk który miała pod ręką, sięgnęła ręką do tyłu i zdzieliła nim Lorence.

- Złaź ze mnie! - zawołała.

- No już, już. - powiedziała uśmiechając się pod nosem i wstała.

Edytowano przez Szeregowa WWhite Fox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emily podniosła się z ziemi i uśmiechnęła się. Lorence podała jej nóż.

- To dla ciebie. - powiedziała. - Dobrze by było potrenować z tym, ale raczej nie ma jak bo... No sama rozumiesz. Dobra... A teraz... Spróbuj mnie złapać. - zaśmiała się i po chwili znalazła się na drzewie. Emily zdjęła bluzę i położyła na niej nóż i telefon. Wzięła z ziemi kamień i z dość dużą łatwością wspięła się na drzewo. Gdy zobaczyła Lorence siedzącą na jednej z gałęzi rzuciła w nią kamieniem, a ta zeskoczyła na dół.

- Ha! Nie trafiłaś! - zawołała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorence zaczęła uciekać po lesie. Emily zeskoczyła z drzewa, zabrała swoje rzeczy i pobiegła za nią.

- Nie złapiesz mnie! - zawołała Lorence, przyspieszyła i zniknęła między drzewami.

- Hę? Gdzie ona... - mruknęła Emily rozglądając się w biegu. Nagle zza drzewa wyskoczyła Lorence i podstawiła jej nóż do gardła.

- A mówiłam. Oczy szeroko otwarte...! - powiedziała jej do ucha puszczając ją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...