Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Rodzina Diabłów [Highschool DXD][Reaktywacja]


Dean Ambrows

Recommended Posts

- Eche... Tyle się dziś działo... - mruknęła. - Jestem okropnie zmęczona. Pójdę już spać... - powiedziała i wstała od stołu. - Dzięki Lorence. Robisz pyszne naleśniki. - uśmiechnęła się i poszła na górę.

Lorence wyszła przed rezydencję.

- Ej, Dante. - mruknęła. - Nie chcesz kolacji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dobra... Ech... Mam ostatnio ciężki czas bo... Miałam chłopaka, jeszcze za czasu kiedy to Rin kierował tą rodziną. Musiał wyjechać i obiecał że wróci. Później odeszłam i zaczęłam krążyć po świecie załatwiając różne sprawy. Przy okazji go odwiedziłam, ale on powiedział że już nie wróci... Było mi okropnie smutno, ale nie mogłam go znienawidzić. Jednak wczoraj Elesis mi powiedziała że Jonathan nie żyje... Chorował na białaczkę, ale nic mi nie powiedział. - powiedziała. - Tylko to mi po nim zostało. - powiedziała wskazując na Cornvell, który miala na szyi. - Problem w tym... Że on był jedną z niewielu osób która mnie zaakceptowała... Dlatego to właśnie tak wygląda...

Edytowano przez Szeregowa WW
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rin skończył rozgrzewkę i podszedł włączyć sprzęt grający, włączył piosenkę Pendulum - Island(dusk). Podszedł do sztangi i założył na oba końce po 50 kg. Zaczął robić powtórzenia. Gdy skończył odłożył sztangę i wszedł na bieżnie, wziął do obu rąk hantle po 40 kg i ustawił prędkość na 8m/s biegnąc podnosił hantle. 

 

 

(( Link do piosenki jeśli ktoś zainteresowany >>> https://www.youtube.com/watch?v=m4oGPQhvMp8 )) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Law poszedł do któregoś z pokoi. Nie patrzał w zasadzie do którego tylko położył się na łóżku i po chwili zasnął. 

 

 

Elesis poszła do jednego z pokoi. Wezwała Chunga z jej rzeczami. 

- Dobra. Ja się zdrzemnę na razie. - powiedziała do chowańca a ten zniknął. Sama Elesis rozebrała się do naga, weszła pod kołdrę i poszła spać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...