Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Rodzina Diabłów [Highschool DXD][Reaktywacja]


Dean Ambrows

Recommended Posts

Rin przebiegł 10 kilometrów i wrócił do posesji. Wziął prysznic i usiadł na chwilę na kanapie zasypiając od razu. 

 

 

5 rano 

 

 

Rin obudził się. Poczuł jak boli go kark od złej pozycji snu. Wszedł do łazienki i wziął prysznic, założył świeży dres i poszedł do kuchni. Zrobił śniadanie dla wszystkich, jajecznice z pieczarkami, sałatkę grecką, omlety i parę różnych innych dań. Spakował sobie po trochu do pudełka na bento. Zjadł śniadanie i zrobił kawy po czym nalał do termosu część, napisał kartkę do Dante

 

"Wyszedłem trenować, jestem w miejscu gdzie trenował Sairorg. Jeśli chcesz możesz dołączyć. Zrobiłem także dla reszty śniadanie, niech się najedzą i wezmą do trenowania bo po to tu przyjechaliśmy"

 

Po czym wyszedł na zewnątrz, było jeszcze chłodno. Rin zaczął iść w stronę lasu gdzie znajdowało się małe jezioro z wodospadem. Po jakimś czasie Rin doszedł na miejsce, całe miejsce wyglądało jakby przeszedł tędy huragan. W skałach było pełno dziur, pod spływającą wodą w wodospadzie znajdowała się mała wysepka akurat na tyle duża żeby można było na niej usiąść w pozycji lotosu. Rin rozebrał się do majtek i wskoczył do wody, była przyjemnie zimna. Chwilę ponurkował i gdy się wynurzył usiadł na wysepce, na jego barki i głowę spływała woda tak że trudno było oddychać. Rin usiadł w wcześniej wspomnianej pozycji i zaczął medytować łącząc się z Jibrilem. Trening miał na celu przekształcenia łamacza w bardziej odpowiadającą formę dla Rin'a. 

Edytowano przez Phoenix Luce
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elesis obudziła się. Wciąż była sama w pokoju więc wstała, przebrała się w swój standardowy strój i poszła na dół. Usiadła przy stolę i zaczęła czekać na resztę.

 

 

 

Law obudził się. Zauważył że Emily jest w niego wtulona. Nie chciał jej budzić więc tylko czekał aż go puści. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Law też usiadł. Wyszedł z łóżka. 

- Idę się przebrać. - powiedział biorąc plecak i idąc do łazienki. 

 

 

 

 

Elesis spojrzała pytająco na Lorence.

- Nie wiesz? Cóż, w każdym razie pomyślałam że mogłabyś trochę podszkolić Emily  w korzystaniu z jej daru. - stwierdziła. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Spoko~ - powiedziała. Stwierdziła że skoro została sama w pokoju to może się tu przebrać. Wzięła torbę, zeszła z łóżka i zaczęła się ubierać.

- No w sumie... Spoko, mogę ją podszkolić. W końcu ona też ma athmę z tego co wiem. - powiedziała i uśmiechnęła się.

Edytowano przez Szeregowa WWhite Fox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...