Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Rodzina Diabłów [Highschool DXD][Reaktywacja]


Dean Ambrows

Recommended Posts

Lorence stanęła w miejscu i dała Rin'owi w twarz.

- Nic się nie zmieniłeś... - mruknęła. - Słuchaj no, Rin. To już nie jest ta sama Elesis... Zmieniła się. Nie dziwię jej się w sumie... Na jej miejscu też byłabym taka wobec ciebie. Ona cię kochała, a kiedy cię najbardziej potrzebowała... Ty ją zostawiłeś... - powiedziała. - Ale nie wiem... Rób co chcesz. - odparła i poszła dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elesis zaczęła jeść budyń, zastanawiała się co teraz zrobić. Była zła na Rina. Była zła na każdego kto tam wtedy był. Ale to nie była ich wina. W końcu i tak przeżyła. Nie mogła tak po prostu wskoczyć mu teraz w ramiona. Musiała się ogarnąć.

 

 

Law

 

Law napił się nieco kawy. 

- Lubię te kawiarnie. - powiedział. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jak coś to w środku jest Dante ja idę się przejść - Rin odszedł. Szedł przez park w którym go zabito, nie wiedział co ma zrobić. Chciał być znowu z Elesis, ale nie wiedział czy ona jeszcze go chcę - Nie, nie nie mogę tak myśleć, będę o nią walczył - Rin postanowił sobie to za cel. Usiadł przy pomniku i zaczął myśleć. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emily

- Właściwie to nigdy wcześniej nie widziałam tego miejsca. - powiedziała. - Ale też je lubię.

Lorence

- Mhm... - mruknęła tylko i poszła przed siebie. W końcu przystanęła i usiadła na jednej z ławek. - Właściwie... Po co ja tu wróciłam... - mruknęła. - Zrobiłam to zupełnie niepotrzebnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Law

 

- Jest dobra. - powiedział i uśmiechnął się lekko. - Hej, Emily... - powiedział po chwili.

 

 

Elesis

 

- Nic przyjemnego, wiele aniołów i mała grupka demonów, ogień, krew, ból i światło. - powiedziała. - Jeśli kiedykolwiek oberwałeś włócznią światła wiesz jak to boli... mnie chcieli zabić świętym ogniem... to jest o wiele gorsze... - mruknęła patrząc w podłogę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...