Skocz do zawartości

[Zapisy] [Gra] Rodzina Diabłów [Highschool DXD][Reaktywacja]


Dean Ambrows

Recommended Posts

- A nie wiem i mam to w sumie gdzieś. - stwierdziła Elesis siadając na ziemi. - Wszystkie panienki i mięczaki którzy boją się pokazać co im natura dała mogą wyjść. - powiedziała patrząc na każdego. Law usiadł naprzeciw Elesis metr dalej. 

- Gra w rozbieranego pokera z siostrą? To trochę dziwne. - stwierdził. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorence wstała z fotela.

- Zaraz wrócę. - powiedziała i wyszła. Poczuła smutek ze strony Rin'a i zaczęła biec w stronę z której to dobiegało. Gdy dotarła na miejsce stanęła przed małym apartamentem, podniosła malutki kamyk i rzuciła nim w okno.

Emily również wyłożyła karty. (nie chce mi się wymyślać jakie xdd)

Edytowano przez Szeregowa WW
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jak widać - Rin uśmiechnął się - Czuję się jak bym był dziewczyną po zerwaniu, nie wiem czy ona nawet chcę ze mną być - Rin rozkleił się i powoli zaczął płakać - Nie wiem co mam zrobić, wiem że jestem winny za to co się stało, powinienem was odesłać na początku tej walki i wtedy walczyć sam. - Rin usiadł na podłodze i zaczął wycierać twarz - Jestem żałosny. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Oj no przestań płakać... - powiedziała i usiadła naprzeciwko niego. - Nie jesteś niczemu winien. Nie mogłeś przewidzieć tego co się stanie.. Gdybym nie kazała ci jej wtedy zostawić i zapomnieć... nic by się nie stało, ale... Tak było trzeba. - powiedziała. - To głównie moja wina... Ale... Ona ci wybaczy. Zobaczysz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...